Samsun taktik çalıştı

Pazartesi 11.01.2010 23:56

Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde mücadele eden Samsun Basketbol Kulübü, Çarşamba günü deplasmanda oynayacağı Çankaya Üniversitesi maçının hazırlıklarını tamamladı.


Yaşar Doğu Spor Salonu'nda, antrenör Arman Özkale gözetiminde gerçekleşen çalışmaya tüm sporcular katıldı. Yaklaşık 2 saat süren antrenmanda oyuncular, taktik ağırlıklı bir çalışma yaptı.

Antrenör Arman Özkale, geçen hafta lig lideri Fenerbahçe karşısında iyi mücadele ettiklerini, ancak rakiplerini mağlup etmeyi başaramadıklarını söyledi.

Ligde oyuncuların hastalıkları nedeniyle ertelenen Çankaya Üniversitesi maçının hazırlıklarını yaptıkları idmanla tamamladıklarını ifade eden Özkale, ''Çarşamba günü rakibimizi mağlup etmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Türkiye Kupası mücadelelerine katılabilmemiz için bu maçı kazanmaz gerekiyor'' dedi.

Bu arada Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenecek TBBL All-Star organizasyonu için kulüplerin aday kadrolarının açıklandığı, Samsun Basketbol Kulübü'nden de Gülşah Akkaya, İlsu Darıcıoğlu, Quianna Nehma Chaney, Lyubov Alyoshkina ve Katryna Renee Gaither'ın aday kadroda yer aldığı bildirildi.

Oyuncu seçimleri için ise basketbol severlerin ''www.tbl.org.tr'' adresindeki oylamaya katılabilecekleri belirtildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN