All-Star'daki ilk Türk

Çarşamba 10.02.2010 00:00

Bütün dünyanın büyük ilgiyle beklediği, bu yıl ABD'nin Dallas kentinde 12 Şubat Cuma gecesi organize edilecek All-Star organizasyonunda, ünlü Türk doktor Mehmet Öz de yer alacak.

Dr. Mehmet Öz, Hollywood starları ve efsane NBA oyuncuları ile birlikte bu yıl Dallas'ta gerçekleştirilecek NBA All-Star Weekend etkinliği çerçevesinde, NBA All-Star Celebrity'de (ünlüler takımı) yer alacak. Etkinlikte Dr. Mehmet Öz, NBA All-Star Celebrity takımına katılan ilk Türk olma unvanını da taşıyacak.
Öz, her yıl geleneksel yapılan şov amaçlı NBA All-Star Celebrity etkinliğinde, 12 Şubat gecesi Hollywood yıldızları ve efsane NBA oyunculardan kurulu takımda forma giyecek. Dr. Mehmet Öz'ün de bulunduğu NBA All-Star Celebrity Takımı'nın antrenörlerinden biri, efsanevi basketbolcu Magic Johnson olacak. Ayrıca, etkinlik öncesinde Shakira, Alicia Keys, Usher gibi ünlü şarkıcılar da konser verecek. Etkinliğin 1.5 milyar kişi tarafından izleneceğinin tahmin edildiği bildirildi.

Celebrity Games'te oynayacağını dile getiren Mehmet Öz, basketbol sevgisinin bulaşıcı olduğunu, çocuklarının da basketbolu çok sevdiğini ve iyi oynadıklarını söyledi.

Öz, NBA'de forma giyen Türk oyunculardan Mehmet Okur'un bu ligdeki kariyerine hayran olduğunu, Ersan İlyasova ve Hidayet Türkoğlu gibi başarılı ve gurur duyduğu NBA temsilcilerinin yanı sıra diğer Türk basketbolcuları da NBA'de görmek istediğini sözlerine ekledi.

KEFEN GİYERİM GALATASARAY FORMASI GİYMEM DEMİŞTİ...

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA