Taraftara uyarı

Cuma 26.02.2010 15:19

Beko Basketbol Ligi'nde Galatasaray Cafe Crown ile yarın Abdi İpekçi Spor Salonu'nda karşılaşacak Fenerbahçe Ülker'in basketbol şube direktörü Nedim Karakaş, zorlu maç öncesi sarı-lacivertli taraftarlara mesajlar gönderdi.

Nedim Karakaş, kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, derbide taraftarlara büyük iş düştüğünü belirterek, ''Saha içinde çıkabilecek herhangi bir olay, taşkınlık, kulübümüzün ve takımımızın önemli cezalar almasına neden olabilir'' dedi.

Karakaş, kombinesi bulunan sarı-lacivertli taraftarların derbi maçı kendi yerlerinden izleyebileceklerini ifade ederek, şunları kaydetti:

''Ancak bu durum taraftarlarımıza büyük bir sorumluluk yüklemektedir. Her zaman sağduyuyu elinden bırakmayan ve centilmenliğiyle birçok takıma örnek olan taraftarlarımızın bu karşılaşmada da gerekli özeni göstereceklerine inanıyoruz. Fenerbahçe Ülker, kazandığı Teknosa Türkiye Kupası'nın verdiği moralle rakibinin karşısına çıkacak ve elinden gelen en iyi sonuçla sahadan ayrılmak için sonuna kadar mücadele edecektir. Taraftarımızın büyüklüğü herkes tarafından kabul edilmiş bir gerçektir. Bu nedenle de Abdi İpekçi Spor Salonu'nu dolduracak olan taraftarlarımızın takımımıza büyük bir itici güç olacağını biliyor ve buna inanıyoruz.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN