Dünya Şampiyonasına hazırlık

Salı 02.03.2010 16:38

Türkiye'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası'yla ilgili hazırlık çalışmaları tüm hızıyla sürerken, sponsorluk konusuyla ilgili çalışma toplantıları yarın İstanbul Swissotel'de yapılacak.

Basketbol Federasyonu'ndan alınan bilgiye göre, Dünya Şampiyonası'nın sponsorluk ayağı ile ilgili çalışma toplantıları yarın Organizasyon Komitesi, FIBA ve 2010 FIBA Dünya Şampiyonası sponsor firmalarının üst düzey yetkililerinin katılımı ile İstanbul'da başlayacak.

İki gün sürecek çalışma toplantılarına 2010 Yerel Organizasyon Komitesi ve FIBA yetkilileri ile sponsor firmaların üst düzey temsilcileri katılacak. Çalışma toplantıları basına kapalı olarak yapılırken, 2010 Dünya Şampiyonası'nın yerli ve yabancı sponsorları ile Yerel Organizasyon Komitesi ve FIBA yetkilileri sponsorluk konusu ile ilgili görüşmeler yapacak.

Toplantılarda 2010 Yerel Organizasyon Komitesi ve FIBA yetkilileri sponsor firmalara 2010 Dünya Şampiyonası ile ilgili bilgiler verirken, şampiyonaya ev sahipliği yapacak olan kentler tanıtılacak. Sponsorluk hakları ve sponsorlardan beklentilerin de masaya yatırılacağı toplantıda ayrıca, yapılması planlanan etkinlikler ve sponsorların şampiyona ile ilgili planları da görüşülecek konular arasında yer alıyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN