Web Sürümüne Geç

Kupa heyacanı başlıyor

Çarşamba 24.03.2010 15:14

26-28 Mart tarihleri arasında düzenlenecek Teknosa Bayanlar Türkiye Kupası, Bandırma’da çeşitli etkinliklerle birlikte gerçekleştirilecek.

Bandırmalı basketbol severler, Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu'nda 8 takımın heyecan verici kupa mücadelesini izlerken diğer yandan Cumhuriyet meydanında gerçekleştirilecek etkinliklere katılabilecekler.

26-27-28 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Teknosa Bayanlar Türkiye Kupası'nda heyecan 3 gün sürecek. Fenerbahçe, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Galatasaray, Beşiktaş Cola Turka, Ceyhan Belediyesi, Panküp Kayseri Şeker, Samsun Basketbol ve İstanbul Üniversitesi Sekizli Final'de kupa için kozlarını paylaşırken Bandırmalı basketbol severler ise temposu ve heyecanı yüksek maçları izlemenin keyfini yaşayacak.

Teknosa Bayanlar Türkiye Kupası kapsamında Cumhuriyet Meydanı'nda da çeşitli aktiviteler gerçekleştirilecek. 25 Mart 2010 Perşembe günü başlayacak olan etkinlikler, 28 Mart 2010 Pazar günü akşamına kadar devam edecek. Etkinlik kapsamında dev tanıtım çadırı kurulacak. Organizasyon çadırında 4 gün süresince aralıksız müzik yayını yapılacak ve çeşitli yarışmalar gerçekleştirilecek. Mini potalara yapılacak serbest atışlarda başarılı olan basketbol severleri sürpriz hediyeler bekliyor olacak.

Meydana kurulacak kupa görseliyle Bandırmalılar kupa hatırası fotoğraflar çektirebilecek. Ayrıca Cumhuriyet Meydanı'nda ve Bandırma sokaklarında gezecek olan patenli gösteri ekibi ise çeşitli aktiviteler gerçekleştirecekler.

CSKA MOSKOVA DANS GRUBU SEKIZLI FINAL'E RENK KATACAK


Bu arada Rusya'nın ünlü dans ekibi CSKA Moskova Dance Team, Türkiye'deki ilk gösterilerini Teknosa Bayanlar Türkiye Kupası için gerçekleştirecek.

İlk kez Türkiye'de bir organizasyona katılacak olan CSKA Moskova Dance Team, Sekizli Final'de basketbol severleri coşturacak. 13 profesyonel dansçıdan oluşan dans ekibi, Teknosa Bayanlar Türkiye Kupası yarı final karşılaşmaları ile final maçında görev alacak.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN