Erdal Bibo Olin Edirne'de

Perşembe 26.08.2010 15:29

Beko Basketbol Ligi takımlarından Olin Edirne, Erdemir'den Erdal Bibo ile 1 yıllık anlaşma yaptı.

Olin Edirne Genel Menajeri Serdar Yiğitsoy, AA muhabirine yaptığı açıklamada, daha önce Fenerbahçe, Efes Pilsen, Beşiktaş, Beykoz ve son olarak da Erdemir'de iki yıl oynayan, Beko Basketbol Ligi'nin tecrübeli oyuncusu 3 numaralı pozisyonda oynayan Erdal Bibo ile 1 yıllık anlaşma imzaladıklarını söyledi.

Erdal Bibo gibi ligin deneyimli bir oyuncusunu Olin Edirne'ye katmaktan mutlu olduklarını ifade eden Yiğitsoy, şöyle devam etti:

''Edirne taraftarlarına seyir zevki yüksek bir oyuncuyu seyrettirecek olmamızdan dolayı mutluyuz. Transferlerimizi teknik ekibin istekleri doğrusunda yaptık. Bu sezon rakiplerimiz için Edirne zor bir deplasman olacağını göstereceğiz.''

Olin Edirne'nin, hazırlıklarını 6 Eylül'de İtalya'da sürdüreceğini ifade eden Yiğitsoy, 2 numaralı bölgeye bir yabancı oyuncu daha transfer ederek, transferi kapatacakları kaydetti.

Sezona iddialı hazırlanan Olin Edirne, daha önce de Predrag Samardziski, Vidas Ginevicius, Seth Doliboa, Tufan Ersöz, Can Akın ile Ali Can'ı transfer etmişti.
Etiketler Serdar Yiğitsoy
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN