Kupanın rengi sarı lacivert

Perşembe 21.10.2010 22:07

Basketbol Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası'nda Fenerbahçe, Galatasaray Medical Park'ı 75-58 yenerek kupanın sahibi oldu...

İki ezeli rakibin Abdi İpekçi Spor Salonu'ndaki karşılaşmasında Fenerbahçe, maçın başından sonuna kadar çok üstün bir oyun ortaya koydu ve sahadan da 17 sayı farkla 75-58 galip ayrıldı. Sarı Lacivertli sporcular maçtan sonra büyük sevinç yaşadı.

1. Çeyrek : 10 - 13
2. Çeyrek : 10 - 21 (20 - 44)
3. Çeyrek : 16 - 20 (36 - 64)
4. Çeyrek : 22 - 11 (58 - 75)

MAÇTAN NOTLAR

Basketbolda ezeli rakipler Fenerbahçe ile Galatasaray Medical Park arasında oynanan 18. Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası maçı için geniş güvenlik önlemleri alındı.

Karşılaşmanın yapıldığı Abdi İpekçi Spor Salonu'nun hem dışında, hem de içinde yoğun önlemler alan emniyet güçleri, iki takım taraftarlarını karşı karşıya getirmemeye çalıştı. Maç öncesi iki takım taraftarları arasında kısa süreli gerginlik yaşanırken, olayların büyümesini araya giren güvenlik görevlileri engelledi.

Maçta salonun büyük bir bölümünü dolarken, sarı-kırmızılı taraftarların sayısının daha fazla olduğu görüldü.

Bu arada oyuncuların ısındığı bölümde taraftarlar, karşılıklı küfürlü tezahüratlarda bulundu.

Karşılaşmayı Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, yönetim kurulu üyeleri Murat Yalçındağ, Yalçın Orhon, Hakan Üstünberk, Fenerbahçe Kulübü yönetim kurulu üyeleri Murat Özaydınlı, Cihan Kamer ve Semih Özsoy da protokol tribününden takip eti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN