Spahija özür diledi

Cuma 29.04.2011 00:00

Beko Basketbol Ligi'nde Mersin Büyükşehir Belediyesi'ni 83-79 yenen Fenerbahçe Ülker'in başantrenörü Neven Spahija, maçtan sonra hakemlerden özür diledi.

Maçın son bölümünde hakem kararlarına tepki gösteren Spahija, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında, ''Hakemlerden özür dilemek istiyorum. Biraz baskıyla hayatlarını zorlaştırmış olduk. Bir takım hatalar olmasına rağmen onlara yardımcı olmamız gerekiyor'' dedi.

Maçı da değerlendiren Spahija, karşılaşmanın zor geçtiğini belirterek, ''Galibiyetten dolayı takımımı tebrik ediyorum. Genç oyuncular Erbil ve Kerem, uzun zamandan sonra bu kadar uzun süre aldılar. Erbil, ilk yarıda çok iyi değildi, ikinci yarıda daha iyi oynadı. Kerem her girdiği anda güzel katkılar yaptı'' diye konuştu.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Başantrenörü Ercüment Sunter ise rakiplerinin liderliği, kendilerinin de ligde kalmayı garantilediklerini hatırlatarak, şunları söyledi: ''Prestij maçıydı, iyi mücadele ettik. Dar bir rotasyonum var. Hakan'ın olmayışı bizi çok etkiliyor. Zaten o yorgunluk bizi 4. periyotta etkiledi. Orada geri düştük, maçta tutunduk, ama alamadık. Kritik hatalar yaptık.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN