Canavarlar Ordusu

Cumartesi 30.04.2011 16:41

Olin Edirne Başantrenörü Gökhan Taştimur Galatasaray Cafe Crown galibiyetinin ardından, oyuncularını ''canavarlar ordusuna'' benzeterek, hepsini ayrı ayrı kutladığını ifade etti.

Önemli bir maçı kazanmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Taştimur, şunları kaydetti:
''Bizim için çok önemli bir maçtı, artık Play-Off'a yaklaşmış durumdayız. Galatasaray geçtiğimiz haftalardan beri 1 ve 2'ncilik için çok ciddi bir ivme kazanmıştı. İstanbul'da aldığımız galibiyetten dolayı bir yerlerde onlarla eşleşirsek iyi olur. Rakip seçme gibi lüksümüz yok. İlk senesinde olan bir takım canla başla mücadele etti. Bir canavar ordusu bunun karşılığında flaş bir galibiyet aldık.''

Galatasaray Cafe Crown Başantrenörü Oktay Mahmuti ise hakemlere yüklenerek ''20 senedir bu işin içindeyim en çirkin günlerden birini yaşadım'' dedi. Uzun yıllar basketbol camiasına emek veren birisi olarak, uzun zamandır ilk kez böyle güzel olmayan bir karşılaşma yaşadığını ifade eden Mahmuti, şunları kaydetti:

''Çok çirkin ve sporun içinde olmayan şeyler yaşandı. Büyük bir camiayı temsil ediyorum dolayısıyla ona uygun konuşmalıyım. Kendi duygularımı mümkün olduğunca bastırmam gerekiyor. Bugün burada yaşananlar seviyesiz, Olin Edirne takımından dolayı değil, yaşananlar hakikaten çirkin ve yakışmayan bir görüntü oldu. Böylesine insanların mücadelesine, emeğine saygısız olmalarını ben hakikaten kaldıramıyorum.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN