Taylor döndü

Cumartesi 30.04.2011

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı, eski yıldızı Penny Taylor'u geri aldı. Sırada Diana Taurasi var; hedef yeniden Avrupa şampiyonluğu

SEZONU şampiyon tamamlayan Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı, asla vazgeçmediği Avrupa şampiyonluğu için yeniden kolları sıvarken, ilk dev adım atıldı. Sarı-lacivertliler, geride bıraktığımızın sezonun ortasında aldığı ani bir kararla ülkesine dönen Avustralyalı Penny Taylor ile yeniden anlaşmaya vardı. Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada "Taylor, kulübümüzle yaptığı görüşmelerin ardından sözleşmesini 1 yıl uzattı. Kendisine başarılar diliyoruz" denildi.

Kankası, Taurasi'nin yolunu açtı
PENNY Taylor, Diana Taurasi'nin doping yaptığı gerekçesiyle ceza alarak sözleşmesinin feshedilmesinin ardından Fenerbahçe'den ayrılmıştı. Daha sonra Taurasi'nin cezası kaldırılmış ancak iki basketbolcu da takıma geri dönmeye ikna edilememişti. Penny'nin gelişiyle "kankası" Taurasi için de yol açıldı. Yönetim, Taurasi'yi de iknaya çalışıyor. Penny ve Taurasi'yle Avrupa Ligi'nde yenilgisiz giden Fenerbahçe, iki yıldızını kaybettikten sonra S.Moskova'ya elenmişti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN