Web Sürümüne Geç

Tunçeri hastaneye kaldırıldı

Cumartesi 03.09.2011 00:38

Türkiye'nin, 2011 Avrupa Basketbol Şampiyonası Finalleri'nde ilk tur A Grubu'nda ev sahibi Litvanya ile yaptığı maçta sakatlanan Kerem Tunçeri, hastaneye kaldırıldı.

Karşılaşmanın bitimine 5 dakika 58 saniye kala bir pozisyonda Kaukenas'ın dirseği yüzüne gelen Kerem, yerde kaldı.

Bir süre acıyla yerde yatan Kerem Tunçeri'yi arkadaşları kaldırmaya çalışırken, milli oyuncu yeniden yere düşünce hemen sahaya sağlık ekipleri girdi. Daha sonra kenara alınan Kerem Tunçeri, maça devam edemedi.

Kerem'in maçın ardından kontroller için hastaneye götürüldüğü bildirildi.

-DURUMU İYİ-

Türkiye'nin 2011 Avrupa Basketbol Şampiyonası Finalleri'nde ilk tur A Grubu'nda Litvanya ile yaptığı maçta, yüzüne aldığı darbe nedeniyle hastaneye kaldırılan Kerem Tunçeri'nin durumunun iyi olduğu bildirildi.

A Milli Takım Doktoru Tahsin Beyzadeoğlu, yaptığı açıklamada, karşılaşmada sağ gözünün altına darbe alan Kerem'i ambulansla hastaneye götürdüklerini belirterek, ''Kerem'in o pozisyonda bilinç kaybı olmadı. Sadece ayağa kalkarken darbeye bağlı hafif bir sersemlemesi oldu. Hastaneye götürüp, tedbir amaçlı ayrıntılı tomografisini çektirdik'' dedi.

Kerem'in durumunda ciddi bir şey olmadığını kaydeden Beyzadeoğlu, ''Kemikte ve beyinde bir zedelenme yok. Sadece yumuşak doku zedelenmesi var. Kerem gayet iyi. Yarın maçımız yok, istirahat edecek'' diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN