Olin Edirne sezonu 16 Eylül'de açacak

Salı 13.09.2011 17:21

Beko Basketbol Ligi hazırlıklarını İtalya'da sürdüren Olin Edirne, yeni sezon açılışını 16 Eylül'de tarihinde gerçekleştirecek.

İtalya'nın Bormio kentinde ikinci etap hazırlık kampını sürdüren ve 14 Eylül'de yurda dönecek olan Olin Edirne, oynadığı 5. hazırlık maçında İsviçre şampiyonu Lugano Tigers takımına 68-64'lük skorla mağlup oldu.

16 Eylül Cuma günü yapacağı sezon açılışında taraftarıyla buluşacak olan Olin Edirne, Trabzonspor ile iki hazırlık maçı oynayacak.

Olin Edirne Genel Menajeri Serdar Yiğitsoy , yaptığı yazılı açıklamada, yeni sezon hazırlıklarının planladıkları ve istedikleri şekilde devam ettiğini bildirdi.

2011-12 sezonunda da, geçen sezon yakaladıkları başarıyı tekrarlamak istediklerini ifade eden Yiğitsoy, ''Baştan aşağı yeni oyuncularla oluşturduğumuz yeni kadromuz her geçen gün birbirlerini daha yakından tanıyıp sistemimize adapte oluyor. Oyuncularımızın performansı ve göstermiş olduğu gayretler bizi sevindiriyor. Lig başlayana dek yirminin üzerinde hazırlık maçı oynamış olacağız. Bu da takımımızın lige hazırlık sürecine büyük bir katkı sağlayacak'' dedi.

İtalya kampından döner dönmez 16 Eylül'de taraftarla buluşacaklarını ifade eden Yiğitsoy, şunları kaydetti:

''Takımımız bu sezon taraftarı önüne ilk kez Trabzonspor Basket ile oynayacağımız hazırlık maçı ile çıkacak. Bu aynı zamanda resmi sezon açılışımız olacak. Maç öncesi Olin Kızları ve Roman Halk Dansları Topluluğu'nun gösterisi olacak. 17 Eylül'de de Trabzonspor Basket ile ikinci hazırlık maçını yapacağız.

Sezon açılışımız için hazırladığımız davetiyeler 10 TL karşılığında kulüp binasından temin edilebilir ve bu davetiye her iki maç içinde geçerli olacaktır. 2011-2012 sezonu kombine kartlarımız sezon açılışından sonra geçerli olacak ve lig, Avrupa kupası ve Mimar Sinan Arena'da oynanacak olan tüm hazırlık karşılaşmalarında geçerli olacaktır. Edirneli tüm basketbol sevenleri ve taraftarlarımızı 16 Eylül Cuma günü saat 18.30'da başlayacak olan sezon açılışımıza davet ediyoruz.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN