Web Sürümüne Geç

  "Semih Erden Spor Salonu" açılıyor

  25 Kasım 2011, Cuma Güncelleme: 12:54

  Beko Basketbol Ligi takımlarından Beşiktaş Milangaz'ın yıldız oyuncusu Semih Erden'in adının verildiği Bayrampaşa'daki spor salonu 27 Kasım Pazar günü açılacak.

  Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan alınan bilgiye göre, milli oyuncu Semih Erden'in isminin verildiği spor salonunun açılışı, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın da katılımı ile pazar günü gerçekleştirilecek.

  Semih Erden Spor Salonu'nun açılış törenine Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ve milli oyuncu Semih Erden ile birlikte A Milli Basketbol Takım Menajeri Harun Erdenay, Milli Takımlar İdari Menajeri Barbaros Akkaş ve Erkek Milli Takımlar Teknik Koordinatörü Bogdan Tanjevic de katılacak.

  Konu ile ilgili açıklama yapan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Bayrampaşa'nın sporcu konusunda çok zengin bir ilçe olduğunu belirterek, ''Yıllardır spora verdiğimiz katkılar, açtığımız tesisler, dönem dönem yapılan spor malzemeleri yardımı bugünlere gelmemizde büyük katkı sağladı. Arda Turan, Beşiktaşlı Necip, milli basketbolcularımız Semih Erden, Hidayet Türkoğlu, Bayrampaşamızın gururu olmaya devam ediyorlar. Bu başarılı sporcularımızın adını yapımı yeni biten tesislerimize vererek kalıcı hale getirdiğimizi düşünüyorum. Umarım bu tesislerde yeni Arda Turanlar, Semih Erdenler, Hidayetler ve Necipler yetişecektir'' ifadelerini kullandı.  Etiketler Semih Erden
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN