Web Sürümüne Geç

"Dürüst davranmıyorlar"

Cumartesi 03.03.2012 14:50

Fenerbahçe Ülker Şube Direktörü Nedim Karakaş, maçlarda hakem ve gözlemcilerin tuttukları raporlarda standart olmadığından yakınarak, raporları tutanların dürüst davranmadığını ileri sürdü.

Nedim Karakaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sarı-lacivertli taraftarların Beşiktaş Milangaz maçında rakip takım başantrenörü Ergin Ataman aleyhinde uygunsuz, aşağılayıcı tezahüratlarda bulunması nedeniyle kulübe 3 bin lira para cezası verildiğini hatırlatarak, ''Cezaya itirazım yok. Disiplin kurulu eline gelen rapora göre karar veriyor. Ama raporlarda standart olmasını istiyoruz'' dedi.

Diğer salonlarda, özellikle belirli salonlarda kendilerine küfürler edildiğini vurgulayan Nedim Karakaş, şunları söyledi:

''Buralarda bırakın anons yapılmasını, raporlarda tek bir satır geçmiyor, gerekli ikazlar yapılmıyor. Beşiktaş Milangaz maçında gerçekten de en ufak bir olay yoktu, sadece Ergin Ataman'a 'doping yapsana' diye bağırdılar. Toplu bir şekilde küfür edilmedi. Bizim taraftarın da küfür etmesini onaylamıyoruz, zaten biz kulüp olarak küfürü engellemeye çalışıyoruz. Söylemek istediğim, raporları tutanların dürüst davranmadıkları, gerçekleri yazmadıkları. Disiplin kurulu eline gelen rapora göre karar veriyor. Raporlarda standart olsun. Fenerbahçe salonlarında olan en ufak bir şeyin abartılıyor.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN