Özerhun, Anadolu Efes'ten memnun

Özerhun, Anadolu Efes'ten memnun
Salı 05.02.2013 11:55

Anadolu Efes Genel Menajeri Engin Özerhun, Hacettepe Üniversitesi'ni 91-61 yendikleri maçta genç oyuncuların gösterdiği performanstan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Anadolu Efes Genel Menajeri Engin Özerhun, Beko Basketbol Ligi'nde kendi sahalarında Hacettepe Üniversitesi'ni 91-61 yendikleri maçta genç oyuncuların gösterdiği performanstan dolayı mutlu olduğunu dile getirdi.

Engin Özerhun, yaptığı açıklamada, Hacettepe Üniversitesi'nin ligde son sırada olmasına rağmen iyi bir ekip olduğunu belirterek, ''Biz bu karşılaşmada, THY Avrupa Ligi ve önümüzde oynayacağımız Spor Toto Türkiye Kupası maçlarından dolayı genç oyuncularımıza şans verdik. Özellikle maçın 3. çeyreğinden itibaren oyuna ağırlığımızı koyduk ve farklı kazandık. Hacettepe Üniversitesi ligin son sırasında olmasına rağmen kaliteli bir ekip. Maçı genç oyuncularımızın iyi performansıyla kazandığımız için mutluyum'' şeklinde konuştu.

Genç oyuncuların performansını da değerlendiren Özerhun, ''Zorlu maç trafiğinde gençlerimize ve fazla forma şansı bulamayan oyuncularımıza ihtiyacımız var. Genç oyuncularımızın performansını iyi buldum. Birkan Batuk, Doğuş Balbay, Gökhan Şirin iyi oynadılar. Yoğun tempomuzda bu oyuncuların ortaya koyduğu görüntü hepimizi mutlu etti'' ifadelerini kullandı.

Etiketler Hacettepe, Türkiye, Spor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN