Benim çizgim belli

Benim çizgim belli
Pazar 08.06.2014

A Haber'e konuşan Turgay Demirel'den, Yıldırım'a gönderme: "Herkesin belli bir çizgisi var. Herkes de kendisine yakışan şekilde devranıyor. Zaten benim de, kulüp yöneticilerinin açıklamalarına yanıt vermem hiç doğru olmaz"

Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, A HABER'e özel açıklamalar yaptı. Demirel, cezasına karşın salona gelen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı sert bir dille eleştirdi. Demirel şu ifadeleri kullandı: "Kulüp yöneticilerinin açıklamalarına yanıt vermem doğru olmaz. Herkesin belli bir çizgisi var.

'SON MAÇA KALSIN'
Herkes de kendisine yakışan şekilde davranıyor. Disiplin yönetmeliğine göre, ceza alan yöneticilerin tribüne girmesi değil, protokole girmesi yasak." Turgay Demirel, F.Bahçe- G.Saray final serisi için de "Üst düzey bir basketbol serisi. İlk 2 maçta ortam güzeldi. Umarım böyle sürer. Gönül ister ki final serisi son maça kalsın, hak eden şampiyon olsun" dedi. Demirel ayrıca, "En formda hakemlere görev veriyoruz. Yeter ki iki taraf da yardımcı olsun. Hatalı karar verebilirler. Ama hiçbir zaman bir takımın aleyhine olacak şekilde değerlendirilemez. Ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar" şeklinde konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN