Web Sürümüne Geç

    2. hafta programı belli oldu

    2. hafta programı belli oldu
    16 Ekim 2015, Cuma

    Spor Toto Basketbol Ligi ve Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 2. hafta maçları oynanacak, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde ise 2015-2016 sezonu ilk hafta müsabakalarıyla başlayacak.

    Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, liglerde haftanın programı şöyle:

    - Spor Toto Basketbol Ligi

    Yarın:

    16.00 Pınar Karşıyaka-Türk Telekom (Karşıyaka)

    17.00 Demir İnşaat Büyükçekmece-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Gazanfer Bilge)

    18 Ekim Pazar:

    16.00 Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyespor-Beşiktaş Sompo Japan (Giresun 19 Eylül)

    16.00 Torku Konyaspor-Royal Halı Gaziantep (Selçuklu Belediyesi)

    17.00 Banvit-Trabzonspor Medical Park (Banvit Kara Ali Acar)

    17.00 Rönesans TED Ankara Kolejliler-Muratbey Uşak Sportif (Ankara)

    19.00 Darüşşafaka Doğuş-Fenerbahçe (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

    19 Ekim Pazartesi:

    20.00 Galatasaray Odeabank-Anadolu Efes (Abdi İpekçi)

    - Kadınlar Basketbol Süper Ligi

    Yarın:

    14.00 Yakın Doğu Üniversitesi-Basketbolu Geliştirenler Derneği (Ankara)

    14.00 Orduspor-Galatasaray (Vali Kemal Yazıcıoğlu)

    16.00 Adana ASKİ-Canik Belediyespor (Menderes)

    18 Ekim Pazar:

    14.00 Fenerbahçe-Edirne Belediyesi Edirnespor (Ülker Sports Arena Metro Enerji)

    14.30 Abdullah Gül Üniversitesi-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Kadir Has Kongre Merkezi)

    16.00 İstanbul Üniversitesi-Beşiktaş (Prof. Dr. Turgay Atasü)

    16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-BOTAŞ (Antakya)

    - Türkiye Basketbol 1. Ligi

    Bugün:

    16.00 Orkide Gediz Üniversitesi-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (Gediz Üniversitesi)

    16.00 Acıbadem Üniversitesi-Adanaspor (Acıbadem Üniversitesi)

    18.30 Mamak Belediyesi Ankara DSİ-Best Balıkesir (Mamak Belediyesi)

    Yarın:

    15.00 Akhisar Belediyespor-Gelişim Koleji (Akhisar Belediye)

    15.30 Socarspor-Sinpaş Denizli Basket (ENKA)

    16.00 Afyonkarahisar Belediyespor-İstanbul DSİ (Afyonkarahisar Atatürk)

    17.00 Eskişehir Basket-Finalspor (Anadolu Üniversitesi)

    17.00 TOFAŞ-Pertevniyal (TOFAŞ)

    18 Ekim Pazar:

    14.00 Bandırma Kırmızı-Mondi Melikşah Üniversitesi (Banvit Kara Ali Acar)
    Yükleniyor
    BİZE ULAŞIN