"Hiçbir şey tesadüf değildir"

"Hiçbir şey tesadüf değildir"
Pazar 29.05.2016 00:00

Spor Toto Basketbol Ligi play-off yarı final üçüncü maçında sahasında Fenerbahçe'yi 65-63 yenerek seriyi dördüncü karşılaşmaya taşıyan Galatasaray Odeabank'ın başantrenörü Ergin Ataman, oyuncularının iyi bir karakter ortaya koyduğunu ve sahadan galip ayrıldıklarını söyledi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Ataman, Fenerbahçe'nin pota altı gücünü bilerek maça hazırlandıklarını belirterek, "İkinci maçta Sloukas, Ali Muhammed ve Bogdanovic'in dış atışlarıyla mağlup olmuştuk ve geri gelememiştik. Rakibimizi iyi analiz ettik ve bugün onlara ciddi baskı uyguladık. Böyle olunca Fenerbahçe'nin oyununu bozduk. Fenerbahçe'yi altmışlı sayılarda tutmak büyük başarı. Oyuncularım iyi bir karakter ortaya koydular ve hiçbir şeyin tesadüf olmadığını gösterdiler. Dar rotasyonla oynadığımız için maçın sonunda oyuncular yoruldu ama sonuçta kazanmayı başardık." ifadelerini kullandı.

Galatasaray Odeabank Kaptanı Sinan Güler ise böyle bir atmosferde kaybetmeyeceklerini bilerek oynadıklarını ve savunma yaparak kazandıklarını aktardı.

DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN