Obradovic'ten Eurolegue göndermesi

Obradovic'ten Eurolegue göndermesi
Pazar 29.05.2016 20:34

Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic, Galatasaray’ın iyi savaştığını belirterek, “Ben seri başlamadan önce basketbol ile konuşmak istiyordum. Bizim sahamızdaki ile buradaki maçı izleyenler aradaki farkı görebilir. Seneye bu salonda Euroleague maçları nasıl oynanacak çok merak ediyorum" dedi.

Spor Toto Basketbol Ligi Play-Off Yarı Final üçüncü maçında Fenerbahçe, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda karşılaştığı Galatasaray Odeabank'a 65-63 mağlup oldu. Karşılaşma sonrasında düzenlenen basın toplantısında Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic ve Fenerbahçe'nin kaptanı Melih Mahmutoğlu açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Odeabank ile zor bir maç oynadıklarını söyleyen Obradovic, "Bunu bekliyorduk. Takımımı bu atmosferde oynamasına çalıştık. Çok fazla iniş, çıkış oldu. Bu Play-off'larda doğal bir şey. Galatasaray iyi savaştı. Galibiyetleri için tebrik ediyorum. Ben seri başlamadan önce basketbol ile konuşmak istiyordum. Bizim sahamızdaki ile buradaki maçı izleyenler aradaki farkı görebilir. Salı akşamı için hazırlanacağız. Bir tane galibiyete ihtiyacımız var" diye konuştu.

G.Saray'ın seneye Euroleague'de mücadele vereceğini de belirten Obradavic,"Bu seri başlamadan önce sadece basketbol konuşmak istediğimi söylemiştim. Bugü buradaki atmosferde bizim salonumuzdaki atmosferin farkını herkes görmüştür. Hakemler oyunu durdurup soyunma odasına gidiyorsa her şey ortadadır. Seneye bu salonda Euroleague maçları nasıl oynanacak çok merak ediyorum." dedi.

MAHMUTOĞLU: "NE ANAMIZ KALDI, NE BACIMIZ"
Abdi İpekçi Spor Salonu'na 2-0 avantajla geldiklerini belirten Melih Mahmutoğlu ise, "Buradaki durumun farklı olacağı biliyorduk. Çok fazla konuşacak bir şey yok. Canlı yayında herkes gördü. Bizim orada neler olduğunu burada neler olduğunu. Sahaya girdiğimizden beri ne anamız, bacımız kaldı. Olan şeyler. Biz basketbol oynayamaya konsantre olmaya çalışıyoruz. Üzgünüz, kazanmak istiyorduk. Daha iyi takımız. Hatalar yaptık. Herkes ne kadar iyi basketbol oynadığımızı herkes gördü. Galatasaray'ı tebrik ediyorum" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN