Lige renk katar

Lige renk katar
Çarşamba 08.05.2019

Federasyon Başkanı Hidayet Türkoğlu, Süper Lig’e yükselen yeşil-beyazlılarla ilgili, “Camiasıyla ligimize değer ve renk katar. Başarıda emeği geçen herkesi tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

TBL'de şampiyon olarak doğrudan Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ne yükselen Bursaspor, şampiyonluk kupasını Hidayet Türkoğlu'nun elinden aldı. FOTOMAÇ'a özel açıklamalarda bulunan Basketbol Federasyonu Başkanı Türkoğlu, 'Pota'nın Timsahları'nı kutladı. Bursa'nın camiasıyla lige renk ve değer katacağını vurgulayan Türkoğlu, "Başta; Basketbol Şube Başkanı Sezer Sezgin ve Genel Menajer Nedim Yücel olmak üzere, başarıda emeği geçen herkesi tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.

YARDIMCI OLURUZ
Başkan Hidayet Türkoğlu, yeşil-beyazlı takıma salon için destek sözü de verdi. Türkoğlu, "Eğer Bursaspor, Atatürk Spor Salonu'nda oynarsa; biz Basketbol Federasyonu olarak, Spor Bakanlığımız ile birlikte bu konuda ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırız. Bu salonun, Süper Lig standartlarına uyması için küçük bir tadilata ihtiyacı var gibi gözüküyor. İnanıyorum ki, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı da bu konuda yardımcı olacaktır" diyerek takıma desteğini dile getirdi.

Serkan YETİŞMİŞOĞLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN