Web Sürümüne Geç

  "En iyi maçımızdı"

  "En iyi maçımızdı"
  03 Eylül 2012, Pazartesi Güncelleme: 12:31

  A Milli Basketbol Takımı'nın Beyaz Rusya'yı 62 - 91'lik skorla yenmesinin ardından açıklamalarda bulunan antrenör ve oyuncular mücadeleyi değerlendirdiler.

  Beyaz Rusya deplasmanından rahat bir galibiyet çıkaran A Milli Takım'ın Başantrenörü Bogdan Tanjevic, "Takımımız genç oyunculardan oluşuyor. Bu seviyede uluslararası karşılaşma tecrübelerinin eksik olmasına rağmen çok iyi sonuçlar alabildiğimizi gösterdik. Bence bu karşılaşma şu ana kadarki oynadığımız en iyi maçımızdı." dedi.

  Rakip takım antrenörü Andrey Krivonos ise maça çok iyi bir şekilde çıktıklarını belirtirken, "Buna rağmen elemelerdeki en kötü maçımızı oynadık. Özellikle ikinci çeyrekte çok kötüydük. Şu an kadromuzda bulunan 12 oyuncuyla yolumuza devam edeceğiz çünkü bu noktadan sonra değişiklik yapmamız bizi zorlayabilir." şeklinde konuştu.

  Milli oyuncumuz Doğuş Balbay ise bütün bir hafta boyunca bu maça hazırlandıklarını belirtirken, "Rakibimizi kim olduğunu iyi biliyorduk. Maçtan önce elimizden gelenin en iyisini yapacağımızı söyledik ve sanırım öyle de yaptık." yorumunda bulundu.
  Yükleniyor