Web Sürümüne Geç

  Haydi Türkiye bir daha

  Haydi Türkiye bir daha
  07 Eylül 2017, Perşembe Güncelleme: 20:44

  A Milli Basketbol Takımımız 2017 Avrupa Şampiyonası D Grubu’nda son maçında Letonya ile bugün Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda saat 20.45’te üçüncülük mücadelesi yapacak

  2017 Avrupa Basketbol Şampiyonası D Grubu 4. maçında Belçika'yı 78-65 yenerek son 16 turuna yükselmeyi garantileyen Türkiye A Milli Basketbol Takımı'mız, gruptaki son maçında bugün Letonya ile karşılaşacak. Türkiye'nin gruptaki sıralamasını ve son 16 turunda eşleşeceği rakibini belirleyecek karşılaşma Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda saat 20.45'te başlayacak. Grubu 3. ya da 4. sırada tamamlayacak ay-yıldızlılar, Letonya maçının sonucuna göre çapraz eşleşmede C Grubu'nu 1. ya da 2. sırada bitiren ekiple son 16 turunda mücadele edecek.

  MAÇIN CANLI TAKİBİ İÇİN TIKLAYINIZ

  YA İSPANYA YA HIRVATİSTAN
  12 Dev Adam grubu 4. sırada tamamlaması durumunda, turnuvanın favorileri arasında gösterilen ve C Grubu'nu lider bitirmesi kesinleşen İspanya ile son 16 turunda karşı karşıya gelecek. Türkiye, Letonya'yı yenerek 3. sırayı alması durumunda ise C Grubu'nu ikinci sırada tamamlaması kesinleşen Hırvatistan ile eşleşecek.

  Yükleniyor