Potanın perileri hız kesmiyor

Potanın perileri hız kesmiyor
Salı 15.05.2012 16:02

2012 Londra Olimpiyat Oyunları'na katılabilmek için 25 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında Ankara'da düzenlenecek FIBA Kadınlar Olimpiyat Elemeleri'nde mücadele edecek A Milli Kadın Basketbol Takımı, hazırlıklarını İstanbul'da sürdürüyor.

Abdi İpekçi Spor Salonu'nda, başantrenör Ceyhun Yıldızoğlu yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanın ilk bölümünde milliler, kondisyon ve ağırlık çalıştı. Ay-yıldızlılar, ikinci bölümde ise basketbol antrenmanı yaptı.

Milli oyuncu Birsel Vardarlı, antrenmandan sonra yaptığı açıklamada, elemelerde başarılı olacaklarına inandığını belirterek, ''Hazırlık sürecini sağlıklı bir şekilde geçirebilirsek, turnuva sırasında elimizden gelenin en iyisini yapıp gruptan birinci çıkacağımıza inanıyorum. Biz üst üste 3 maçı da kazanacak kapasitede bir takımız. Hedefe çok yakın olduğumuzu hissediyoruz. Voleybol Milli Takımımız ile birlikte olimpiyatlara giderek ülkemizi temsil etmek için büyük heyecan duyuyoruz'' dedi.

Tuğba Palazoğlu da çalışmalara iyi bir enerjiyle başladıklarını dile getirerek, ''İlk günkü motivasyonumuzu bozmadan turnuva zamanına kadar güç ve teknik olarak hazır hale gelip, güzel bir başarıya imza atacağımıza inanıyorum'' diye konuştu. Milli takım, yarın yapacağı antrenmanla çalışmalarını sürdürecek.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN