İşte 2010 model Kartal

Salı 05.01.2010
REAL MADRİD'DE KİM NE ZAMAN SERBEST?

İlk yarıda ligin en az gol yiyen takımı olan ancak gol atmakta da büyük sıkıntı yaşayan siyah-beyazlı ekipte oyun sistemi tamamen değişiyor. Teknik direktör Mustafa Denizli, "Artık ofansif oynayacağız ve sürekli saldıran bir takım olacağız" dedi.

***

Toplu hücum

Ligin en az gol yiyen takımı olan ama gol atmakta zorlanan Kartal 2. yarı ofansif futbol oynayacak.

REAL MADRİD'DE KİM NE ZAMAN SERBEST?

Turkcell Süper Lig'in ilk yarısını 32 puanla 5'inci sırada tamamlayan Beşiktaş'ta, oyun sistemi değişiyor. İlk devrede kalesinde sadece 10 gol gören ve "Ligin en az gol yiyen takımı" unvanını elinde bulunduran siyah-beyazlılar, gol atma konusunda ise sıkıntı çekti. Rakip filelere 20 gol gönderebilen ve sadece Denizli, Manisa ve Diyarbakır'ı geride bırakan Beşiktaş'ın teknik patronu Mustafa Denizli, taktik anlayışını yeniden düzenledi.

Artık saldıracağız
Özellikle evindeki maçlarda gol atmakta zorlanan ve bu nedenle otoriteler tarafından ağır eleştirilere maruz kalan Mustafa Denizli, Antalya'daki kampta yeni sistemin çalışmalarını ilk günden başlattı. Takımını sahaya daha ofansif bir futbol anlayışı ile sahaya sürecek olan tecrübeli hocanın, "İkinci yarıda rakibinin üzerine saldıran bir takım izlettireceğiz" mantığıyla hareket edeceği öğrenildi.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ!!!

TÜRKİYE'YE GELEN EN İYİ YABANCILAR!!!

BEŞİKTAŞ'IN UNUTULMAZLARI
Fatih DOĞAN
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN