İlginç taktik

Salı 12.01.2010

İngiliz kulübü, transfer düşünmeyen siyah-beyazlılara Fransız golcüyü sözleşme imzalatıp satmayı planlıyor

Beşiktaş, Fransız golcü Saha için kulübü Everton'la anlaştı ancak yıldız oyuncuyu henüz ikna edemedi. Everton ise sezon sonu serbest kalınca Bordeaux veya Roma'ya gitmek isteyen Saha'ya yeni sözleşme imzalatmayı ve sonra Beşiktaş'a satmayı planlıyor.

ONLAR DÜNYANIN EN ÇILGIN TARAFTARLARI-TIKLA VE GÖR


TÜRKİYE'NİN EN ÇILGIN TARAFTAR GRUPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Geçtiğimiz aylarda Beşiktaş'ın gündeminde gelen ancak kulübü Everton'dan ayrılmayan Fransız golcü Louis Saha cephesinde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Sezon sonunda serbest kalacak olan Saha, takımıyla olan sözleşmesini Roma ile Bordeaux'nun kendisiyle ilgilendiği için yenilememesi takımını zora soktu. Everton'ın golcü futbolcuya yeni sözleşme imzalatıp, Beşiktaş'a satmak için çabaladığı ifade edildi.

İKİ YILDIR EVERTON'DA
Transfer konusunda geçtiğimiz hafta tavrını ortaya koyan siyah-beyazlıların ise böyle bir taktik karşısında nasıl bir tavır takınacağı merakla bekleniyor. 31 yaşındaki Saha, 2008 yılından bu yana Everton formasıyla çıktığı 41 karşılaşmada 16 gol kaydetti. Fransız Milli Takımı'nda da oynayan deneyimli golcü, esas patlamasını 2004-08 yılları arasında Fulham'da yaşamıştı.

FUTBOLCULAR BU OTOMOBİLLERE BİNİYOR-TIKLA


SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ!!!

BEŞİKTAŞ'IN UNUTULMAZLARI
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN