Kamp raporu

Salı 12.01.2010
FORVETLER UYANIYOR
BEŞİKTAŞ, Antalya kampını noktalayarak İstanbul'a döndü. Kamp genel olarak verimli geçerken, ilk yarıda hayal kırıklığı yaratan golcüler iyi bir form grafiği yakalayarak bu süreçte göze batan isimler oldular. Kartal oynadığı iki hazırlık maçında da penaltılara kalarak bu sıkıntının devam ettiği gözükse de oyuncuların bireysel performansındaki artış dikkat çekti.

ONLAR DÜNYANIN EN ÇILGIN TARAFTARLARI-TIKLA VE GÖR

TÜRKİYE'NİN EN ÇILGIN TARAFTAR GRUPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

NiHAT (****) İLK yarıdaki gerginliği üzerinden attığı görüldü. Özgüveni, fiziksel yükselişiyle birlikte yerine geldi. Moral depoladı. İdmanlardaki hırsıyla dikkat çekti.

BOBO (****) KAMPTA iyi form tuttu. İlk yarıda performans düşüklüğüne yol açan transfer bunalımından sıyrıldı. İkinci yarıya tam anlamıyla hazır durumda.

HOLOSKO (***) SAKATLIĞIN izlerini sildi. Finaldeki Hamburg karşılaşmasında ilk kez forma giydi. İkinci yarıda Beşiktaş'a çok şey katacağını gösterdi.

NOBRE (***) ÇOK çalıştı. Form grafiği yüksek. İkinci yarıya hazır gözüktü. Gol yollarında biraz daha şanslı olursa yeniden siyah-beyazlı ekibin değişmezi olur.

TELLO (***) LAKTAK testinin yıldızıydı. Bu görüntüsüyle Denizli'nin düşüncelerini olumluya doğru değiştirdi. Bu seviyesini sahaya yansıtırsa, ikinci yarıda patlama yapar.

S. ÖZKAN (***)
TRANSFER söylentilerinden bunaldı. Kendini göstermek için daha çok çalıştı ve performansını artırdı. Hamburg maçında ilk yarıda üretken oynadı.

FİNK VE ERNST'TE DÜŞÜŞ
İLK yarının başarılı futbolcularından Fink dizine aldığı darbenin etkisiyle kampı durgun geçirdi. Golcüler kadar yükseliş ivmesi yakalayamadı. Ernst ilk yarının sonlarında başlayan durgunluğu atamadı. Ancak kendini zorlamamasına rağmen tüm idmanları eksiksiz yaparak hazır olduğunu gösterdi. Laktak testinde beşinci olması dikkat çekti.

FUTBOLCULAR BU OTOMOBİLLERE BİNİYOR-TIKLA

iSMAiL (***) YAPILAN testlerde ikinci olmasının tesadüf olmadığını gösterdi. Çok çalışkan ve hırslı yapısıyla ikinci yarıda iyi işler yapacağının sinyalini verdi.

i. ÜZÜLMEZ (***) BÜTÜN idmanları eksiksiz yaptı. Hazırlık maçlarında kendini fazla zorlamadı. İyi bir kamp süreci yaşadı. İkinci yarı İsmail kendisini zorlar.

i. TORAMAN (***) FERRARİ'nin yokluğunda iyi bir çalışma dönemi geçirdi. Topuğundaki sakatlığın izlerini sildi. Defanstaki en hazır oyuncu görüntüsünü verdi.

SiVOK (**) SAKATLIĞI, üst düzey performansa ulaşmasına engel oldu. Dört dörtlük bir kamp dönemi geçiremedi. Alternatifsiz olduğu için bir an önce kendini hazırlamalı.

iBRAHiM KAŞ (***) LAKTAK testinde sonda yer alan iki isimden biri olması dikkat çekti. Buna rağmen standart bir kamp dönemi geçirdi ve çok göze batamadı.

RIDVAN (***) MUSTAFA Denizli'ye "Niye şans vermiyorsun hocam?" der gibiydi. Özellikle Hamburg maçında ortaya koyduğu futbolla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

NECiP (***) ŞANS verilirse Beşiktaş'a çok katkısının olacağını kamp döneminde gösterdi. Genç bir oyuncu, tecrübesini arttırdığı takdirde uzun yıllar hizmet eder.

RAMAZAN (****) RÜŞTÜ ve Hakan'ın yokluğunda Korcan'ın tecrübesizliğinde oldukça başarılı bir kamp dönemi yaşadı. Uyum sorunu çekmeyerek Beşiktaş'a iyi bir başlangıç yaptı.

UĞUR (***) YETENEKLERİNE ihanet edercesine durgun çalıştı. Motivasyonunu kaybetmişçesine bir kamp dönemi geçirdi. Formayı çok ister gibi bir görüntüsü yoktu.

EKREM (***) ÇALIŞMALARINI üst düzeyde yaptı. Takımın vazgeçilmez oyuncularından biri oldu. Kamp döneminde de iyi çalıştı. Yine Beşiktaş'ın jokeri olacak.

TABATA (**) "BU formayı alırım, forma benim" dedirtecek hırs ve performanstan uzaktı. Bu kamp döneminde hâlâ Beşiktaş'a intiba edemediğini gösterdi.

YUSUF (***) İLK yarıda kayıpları oynayan ve beklentilere cevap veremeyen Yusuf Şimşek ikinci yarı için hazır bir görüntü verdi ve kamp sürecini iyi değerlendirdi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN