Başaracağız

Çarşamba 20.01.2010

"Elimizde yalnız Süper Lig mücadelesi var, elbirliğiyle kupayı müzemize götüreceğiz" “Geçmişten dersler alarak işimize bakacağız. Takım olursak, şampiyon da oluruz”

Son maçlarda alınan kötü sonuçlar nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Beşiktaşlı futbolcular, dün Ümraniye'de bir basın toplantısı yaparak camiaya umut dolu mesajlar verdiler. Kaptan İbrahim Üzülmez, son haftalarda aldıkları kötü sonuçlardan dolayı takım olarak üzgün olduklarını belirterek, "Beşiktaş'a yakışmayacak sonuçlar aldık. Bu sonuçlardan dersler çıkarmalıyız. Geçen sene bu kupayı kazanmış takımın, grup maçlarında gösterdiği performans aynı kalitede değil. Bundan sonra sahada çok farklı bir takım göreceksiniz" ifadesini kullandı.

PARALARI KONUŞMAYIN
Birlik olmadan istikrar da olmayacağının altını çizen Üzülmez şöyle devam etti: "Başarıyı yakalamak için birbirimize destek vermeliyiz. Kötü sonuçlardan sonra, sürekli geçmiş dönemdeki arkadaşları gündeme getirmek bize zarar veriyor. Onları ben de seviyorum ama sezon sonuna kadar biz buradayız. Öncelikle takım ruhunu yakalamalıyız. Aksi halde çok büyük futbolcuları da alsanız başarı gelmez. Bazı arkadaşlarımızın aldığı paraları ön plana çıkarmak da doğru değil."

NOBRE: MUTLU DEĞİLİM
Siyah-beyazlı ekibin golcü ismi Nobre de, suskun bir dönem geçirdiğini kabul etti. Büyük takımlarda her zaman baskı olacağını belirten Nobre, "Bir forvet olarak, içinde bulunduğum durumdan memnun değilim. Daha fazla goller atmak istiyorum. Önemli olan Nobre veya başka birinin iyi oynaması değil, takım olarak iyi oynamamız. Puan farkını da kapatabiliriz. Ben tabii ki gol atmak isterim, ama benim asıl mutlu olduğum takımın kazanması, kimin attığı değil" dedi.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYIN

İŞTE TÜRKİYE'NİN EN İYİ KALECİLERİ

FUTBOLCULARIN KULLANDIKLARI LÜKS OTOMOBİLLER

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN