Demirören ve Aksu listeleri verdi

Perşembe 21.01.2010

Başkan adayları Aksu ve Demirören listeleri verdi

AÇIK AÇIK GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

Beşiktaş
kulübünde 31 Ocak'ta gerçekleştirilecek olağan seçimli genel kurulda başkan adayı olan Murat Aksu, yönetim kurulu aday listesini dün Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz'e teslim etti. Listesini açık bir şekilde Karadeniz'e veren Aksu, "Beşiktaş'a yakışır bir liste sözünü vermiştik. Kimseyle pazarlık yapmadan bunu oluşturduk. Yönetime hazırız" dedi.

FUTBOLCULAR VE SEVGİLİ EŞLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

DÜNYANIN EN İYİ BREZİLYALILAR'I İÇİN TIKLAYINIZ

İŞTE FUTBOLCULARIN YAPTIKLARI EK İŞLER

ANKETLER YETMİYOR
"1 Şubat'tan sonra kulübü nasıl daha iyi yönetiriz' düşüncesiyle çalıştık" diyen Aksu, üyelere şöyle seslendi: "Yapılan anketlerde önde gösteriliyorum. Ancak anketteki destekleri yetmiyor. Bütün kongre üyelerinden tek ricam; gelsinler, oylarını kullansınlar. Beşiktaş'a sahip çıkalım. Bunu gerçekleştirdiğimizde, değişimi başlatmış olacağız."

KENDİ GELMEDİ İSİMLERİ SAKLADI
Başkan
Yıldırım Demirören, Divan Kurulu başkanlığına gelmeyi tercih etmedi. Demirören'in aday listesini, Orhan Saka ile Engin Baltacı birlikte teslim etti. Liste kapalı zarf şeklinde sunulurken, içinde yer alan isimler de söylenmedi. Bunu açıklamanın Demirören'in tasarrufunda olduğunu belirten Saka, "Hayırlı olsun. İnşallah camiaya mutlu ve huzurlu günler getirir'' dedi.

İŞTE RÜŞTÜ REÇBER FARKI

FERRARİ'DE SON DURUM NE?

AÇIKLARIM AMA!..
Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz ise şunları söyledi: "Aksu listesini açıkladı. Demirören ise kapalı zarf iletti. Yönetim kurulundaki isimleri açıklamama konusunda kanuni olarak benim bir engelim yok. Ancak etik olarak başkan beyan etmeden, isimleri açıklamam doğru olmaz. Ayrıca listenin değişme şansı var. Güzel bir kongre diliyorum.''

BEŞİKTAŞ VE TRABZONSPOR ONUN İÇİN KAPIŞTI

DÜNYANIN EN İLGİNÇ STADYUMLARI

BEŞİKTAŞ'IN FOS TRANSFERLERİ

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN