"Çok zor bir maç olacak"

Perşembe 21.01.2010 11:29

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Futbol Şubesi Sorumlusu Kamil Dizar, Turkcell Süper Lig'de Cumartesi günü Beşiktaş ile zorlu bir karşılaşma yapacaklarını ifade ederken, kupa maçlarının ölçü olmadığını söyledi.

Kamil Dizar, yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ın Türkiye'nin en güçlü kulüplerinden biri olduğunu vurgulayarak, ''Geçen senenin 2 kupalı takımı. Çok zor bir maç olacak. Bundan önceki kupa maçlarının ölçü olacağını tahmin etmiyorum. Maç BJK İnönü Stadı'nda oynanacak, ancak bizim hedefimiz her zamanki gibi puan almak. Kupa maçları ölçü değil. Artık lige giriyoruz. Ligin havası farklıdır. Kiminle oynayacağımızın farkındayız'' diye konuştu.

İŞTE RÜŞTÜ REÇBER FARKI

FERRARİ'DE SON DURUM NE?

Taner, Gökhan Kaba, İbrahim Akın, Zeki Korkmaz, Metin Depe ve Mahmut'un sakatlıklarının sürdüğünü anlatan Dizar, bu oyuncuların Beşiktaş maçında forma giyemeyeceklerini dile getirdi. Her şeye rağmen sahaya 11 kişi çıkacaklarını belirten Kamil Dizar, takımlarına güvendiklerini kaydetti.

Dizar, transfer defterini kapattıklarını da ifade ederek, ''Tevfik Köse ve Abdülkadir'i kadromuza kattık. Artık transfer yapmayacağız. Zaten sakatlarımız iyileşse bizim için en büyük transfer onlar olacak'' diyerek sözlerini tamamladı.


TÜRKİYE'YE GELİP SONRA DÜNYA YILDIZI OLAN FUTBOLCULAR İÇİN TIKLAYINIZ

SPORUN EN SEKSİ ANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FUTBOLCULAR BU LÜKS OTOMOBİLLERİ KULLANIYOR

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN