Beşiktaş-İBB maçına kar engeli

Cumartesi 23.01.2010 16:53

Beşiktaş ile İstanbul Büyükşehir Belediyespor takımları arasında bu akşam oynanması gereken Turkcell Süper Lig maçı yoğun kar yağışı nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi...

İNÖNÜ STADI'NIN SON HALİNDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

TFF'den yapılan açıklama şöyle:

"Turkcell Süper Lig'in 18. haftasında, 23 Ocak 2010 Cumartesi günü (Bugün) oynanacak olan Kasımpaşa-Bursaspor ve Beşiktaş-Büyükşehir Belediye Spor karşılaşmaları, İstanbul'daki olumsuz hava koşulları nedeniyle ileri bir ertelendi. Karşılaşmaların oynanacağı tarih ve saatler Türkiye Futbol Federasyonu tarafından daha sonra ilan edilecek."

MAÇIN HAKEMİNİN AÇIKLAMASI

Ertelenen Beşiktaş-İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının hakemi Cüneyt Çakır, Futbol Federasyonu'nun, yetkisini kullanarak olumsuz hava koşulları nedeniyle karşılaşmayı tarihe ertelediğini söyledi.

BJK İnönü Stadı'nda incelemelerde bulunan Cüneyt Çakır, hakemin erteleme yetkisinin maçın başlamasına 2 saat kala başladığını hatırlatarak, ''Bunun dışındaki erteleme kararları federasyonumuza aittir. Futbol Federasyonu da bu yetkiyi kullanarak karşılaşmayı ileri bir tarihe ertelemiştir'' dedi.

KASIMPAŞA-BURSASPOR MAÇI DA KAR ENGELİNE TAKILDI
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN