Listelerde değişiklik var mı?

Salı 26.01.2010 13:16
Beşiktaş Kulübü'nde 31 Ocak Pazar günü yapılacak olağan seçimli genel kurula başkan adayları olarak girecek kulüp başkanı Yıldırım Demirören ile Murat Aksu, yarın akşam mesai saati bitimine kadar daha önce Divan Kurulu Başkanlığı'na verdikleri yönetim kurulu aday listelerinde değişikliğe gidebilecek.

SPORUN EN SEKSİ ANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BİR ZAMANLARIN YILDIZ FUTBOLCULARI İÇİN TIKLAYINIZ

İŞTE FUTBOLCULARIN YAPTIĞI EK İŞLER


SÜPER LİG'İN EN PAHALI FUTBOLCULARI

EN SEKSİ SPORCULARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, başkan adaylarının yarın akşama kadar yönetim kurulu listelerini değiştirme haklarının bulunduğunu ifade ederek, ''Eğer adaylar değişiklik yaparlarsa son liste geçerlilik kazanır. Ama listelerinde değişiklik yapmazlarsa da ilk verdikleri listeler geçerli olur'' dedi.

Geçen hafta Murat Aksu, yönetim kurulu aday listesinde yer alan isimlerle birlikte Divan Kurulu Başkanlığı'na gelmiş ve listesini teslim edip, basına açıklamıştı. Aksu'nun bu listeden herhangi bir değişikliğe gitmesi beklenmiyor.

Diğer aday Yıldırım Demirören ise listesini Orhan Saka ve Engin Baltacı aracılığıyla Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz'e teslim etmiş ve bu liste basına açıklanmamıştı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN