Tello Beşiktaş'tan ayrılıyor mu?

Salı 26.01.2010 16:04

Delgado'nun takıma dönmesiyle Beşiktaş'ta kontenjan sorunu yılan hikayesine döndü. Peki gönderilmesi düşünülen Tello'nun son kararı ne?

Beşiktaşlı taraftarların sevgilisi Rodrigo Tello, kendisine talip olan eski takımı Sporting'e teşekkür etti, Beşiktaş mutlu olduğunu ve dönmeyi düşünmediğini açıkladı.

Publicado gazetesine tele röportaj veren Tello, "Dışarıda kar var. İstanbul harika. Beşiktaş taraftarının karşısında oynamak ise haz verici. Sporting'i özlüyorum ama sözleşmemin bitiş tarihi olan 2011 yılına kadar da Türkiye'de kalacağım. Burada takımdan ayrılacağım yönünde dedikodular var onlarla ilgili yönetimle görüştüm, kimse bana bu fikirde olmadıklarını benden memnun olduklarını söylediler" dedi.

Tello, Sporting yöneticilerinin kendisi için Beşiktaş'la görüşme yaptığından haberi olmadığını belirterek ne şimdi ne de yaz aylarında Portekiz'e dönmeyi düşünmüyorum dedi. Bu arada Gazete Sinema Pongolle için 6,5 milyon euro ödeyen Sporting'in Fransız oyuncudan memnun olmadığını, 7,5 milyon sterlin verilip Tello'nun alınmasının takıma daha yararlı olacağının taraftarlar arasında konuşluduğunu iddia etti.

fotomac.com.tr

YIL YIL TÜRKİYE GOL KRALLARI

BEŞİKTAŞLI ÜNLÜLER


SPORUN EN SEKSİ ANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BİR ZAMANLARIN YILDIZ FUTBOLCULARI İÇİN TIKLAYINIZ

İŞTE FUTBOLCULARIN YAPTIĞI EK İŞLER


SÜPER LİG'İN EN PAHALI FUTBOLCULARI

EN SEKSİ SPORCULARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN