Başkan değil lider

Cuma 29.01.2010

"Beşiktaş kulübünü küçültmem, büyütürüm. Küfür sona erecek" "Profesyonelleşeceğiz. İstişare konseyi kurup stadı bitireceğiz"

Üyeleri topladı
Beşiktaş kulübünün pazar günü yapılacak kongresinde aday olan başkan Yıldırım Demirören, kongre üyeleriyle bir araya geldi. Demirören, Hilton Oteli'nde gerçekleştirilen kokteylde, projelerini anlattı. Çok sayıda kongre üyesinin katıldığı kokteylde Demirören, yeni dönemde Beşiktaş kulübüne başkan değil, camianın lideri olacağını söyledi. Demirören, "Başkan olmayacağım, lider olacağım, çünkü bu camiayı birleştireceğim'' dedi.

Şeref&onur için

Demirören, doğru yolda ilerlerken yanlışlar yaptıklarını ifade ederek, "Çalışan insan yanlış yapar. Hep Beşiktaş'a bir şeyler katmak için mücadele verdik. Beşiktaş bizim kalbimiz. Beşiktaş değerlerini yıpratmadan seçim sürecini götürdük, ama siyaset yapar gibi Beşiktaş başkanlığına gelmek istiyorlar'' diye konuştu. Kulüpte başkanlığın bayrak yarışı olduğuna vurgu yapan Demirören "Bu görev şeref için, onur için yapılır'' ifadesini kullandı.

Üç projem var
Kimsenin Beşiktaş başkanına hakaret edemeyeceğini kaydeden Demirören, şunları söyledi: "Biz onlar gibi değiliz. 3 tane projem var. Beşiktaş'ı küçültmem, Beşiktaş'ı büyütürüm. Beşiktaş duruşu, küçültmek değil, sahip çıkarak en iyi yerlere getirmektir. Hataları hepimiz yaptık. Bu tribünlerde küfür bitecek. Ben de küfürden dolayı bırakmayacağım. Kulüp profesyonelleşecek. İstişare konseyleri kuracağız. Üçüncü projemiz de stat olacak.

Tam destek aldı
Stadı seçim vaadi olarak söylemiyorum. Şimdi bu konuda bizi eleştirilenler, 3 yıl niye bize yardımcı olmadılar. Bu kongre Beşiktaş kongre üyelerinin kongresidir, küfür edenlerin değil. 31 Ocak'ta gelip oylarınızı atacaksınız ama kazanan rakibimiz olursa, siz yine onun da arkasında duracaksınız.'' İlgi karşısında mutlu olan Demirören espiriler yaparken, üyeler "Yıldırım Demirören, yetmez'', "Yıldırım Demirören yanındayız'' tezahüratları yaptı.

TÜRK FUTBOLUNUN EN PAHALI TRANSFERLERİ

FUTBOLCULARIN LAKAPLARI

DEVRE ARASI YAPILAN EN KÖTÜ TRANSFERLER

TÜRKİYE'YE GELEN EN İYİ YABANCILAR

DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN