Hayırlı olsun

Pazartesi 01.02.2010

Cola Turka Arena'da dün yapılan seçimli genel kurul toplantısında Demirören 4 bin 506, diğer başkan adayı Murat Aksu ise 2 bin 837 oy aldı 17. sandık sonunda başkan olmayı garantileyen Demirören, "Beşiktaş tarihi bir virajı atlattı. Oy veren-vermeyen herkese teşekkür ederim" dedi

Beşiktaş Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda Yıldırım Demirören yeniden başkanlığa seçildi. BJK Cola Turka Arena'da gerçekleştirilen genel kurulda toplam 4 bin 506 oy alan Demirören, 2 bin 837 oy alan rakibi Murat Aksu'ya bin 669 oy fark atarak üst üste 3. kez siyah-beyazlı kulübün başkanı oldu. Demirören, oy kullanılan 20 sandıkta da rakibinden daha fazla oy aldı. 17. sandık sonuçlarından sonra Yıldırım Demirören başkanlığı garantiledi.

ELLERİNİ ÖPTÜ

Dinlenmek için bir süre salondan ayrılan, daha sonra saat 24.00'e doğru salona gelen Yıldırım Demirören'e destekçileri büyük sevgi gösterisindebulundu. Eşi Revna Demirören ile birlikte salona girişinde ayağa kalkan üyeler, "Yetmez Yıldırım Demirören, yetmez" diye tezahüratlar yaparken, Demirören tribünde bulunan anne ve babasının yanına giderek ellerini öptü. Demirören daha sonra şunları söyledi:

TEK GÖREV KALDI
"Beşiktaş, tarihinde çok önemli bir virajı geçti. Bugün bana oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Güven tazelediler. Artık tek bir görev kaldı; seçilen başkanın, yönetim kurulunun arkasında birleşmek. Bizler herkesi davet ediyoruz, birlikte zorlukları aşacağımıza inanıyoruz. Camiayı birleştireceğim. Daha önce söylediğim gibi başkan değil lider olacağım. El ele vererek başarıyı yakalayacağız."

SON 10 YILDA NELER KONUŞTUK?


SÖZLEŞMESİ BİTECEK FUTBOLCULAR

ELDE PATLAYAN TRANSFERLER

SPORUN EN SEKSİ ANLARI
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN