Kongre notları

Pazartesi 01.02.2010
250 polis görev aldı
Dünkü kongrede sivil ve resmi olmak üzere yaklaşık 250 polis görev yaptı. Ayrıca özel güvenlik elemanları da olay çıkmaması için uğraş verdi. Bu arada büyük çadıra, üye kartları ve oy pusulaları alınması için 20 masa yerleştirildi. 1. ile 2. çadır arasına x-Ray cihazları konuldu.

Tek tip destek
Dünkü seçimde Murat Aksu'nun ekibinin daha organize olduğu gözlendi. Cengiz Sarıkaya'nın liderliğindeki ekipteki erkeklerin mavi kravat, bayanların da mavi fular taktıkları gözlendi. İletişim, özel kulaklık ve mikrofonla sağlandı.

Kapıda karşıladılar
Murat Aksu, ikinci büyük çadırın içinde salonun giriş kapısında üyelerini tek tek karşıladı, arkasına da yönetim kurulu üyeleri dizildi. Yıldırım Demirören ve yönetimi de, Aksu'dan ve turnikeleri geçtikten sonra salona giriş yapan üyeleri eşi Revna hanım ile birlikte karşıladı.

Bomba arandı
Olağan Seçimli Genel Kurul öncesi Akatlar Arena'da bomba araması yapıldı. Güvenlik güçleri, salonu baştan aşağı ararken herhangi bir suç unsuruna rastlanmadı. Üyeler aşırı kalabalık nedeniyle saatlerce sırada beklemek zorunda kaldılar.

Tekin dönüyor
Siyah-beyazlı kulübün efsane futbolcusu 'Sarı Fırtına' lakaplı Metin Tekin, yuvasına dönüyor. Demirören'in kongre öncesi görüşüp, "Seçimi kazanırsam yeni dönemde sportif direktörlüğü üstlenir misin?" şeklinde teklif götürdüğü Tekin'in yakında göreve başlayacak.

SON 10 YILDA NELER KONUŞTUK?


SÖZLEŞMESİ BİTECEK FUTBOLCULAR

ELDE PATLAYAN TRANSFERLER

SPORUN EN SEKSİ ANLARI

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN