Web Sürümüne Geç

  Çok işimiz var

  Pazartesi 02.02.2010

  "Seçim öncesinde gerilen ortam yumuşatılacak, 10'a yakın komite kurulacak, kapılar herkese açık olacak"

  Düğmeye bastı
  Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, yeni dönemdeki hedeflerini gerçekleştirmek için daha ilk günden kollarını sıvadı. Yönetici arkadaşlarıyla toplanan başkan Demirören, öncelikle seçim öncesinde gerilen ortamın yumuşatılmasını, camiaya birlik-bütünlük mesajları verilerek bu yönde projeler geliştirilmesini istedi.

  KARA KARTAL'IN DİNAMOSU "ÇARŞI" FOTOĞRAFLARI

  BEŞİKTAŞ'IN EFSANE YABANCILARI

  Yol haritası
  Organizasyon, iletişim, futbol, amatörler gibi konularda 10'a yakın komite kurulacak ve bu komitelerden sinerji oluşturulmaya çalışılacak. Mazbatalar alınır alınmaz hemen görev dağılımı yapılacak ve branşlarla ilgili çalışmalar başlatılacak. Özellikle tribünlerdeki tepkilere organize bir hareketle son verilecek.

  İkinci başkan Metin Keçeli
  Başkan Demirören'in yeni yönetiminde Metin Keçeli, ikinci başkan olacak. Prof. Dr. Mete Düren iletişimden sorumlu asbaşkan, Erdoğan Toprak ise Ankara'dan sorumlu asbaşkan olacak. Mali işlere Fahrettin Curoğlu ve Ertunç Soğancıoğlu, Hukuk işlerine Engin Baltacı bakacak. Orhan Saka genel sekreterlik görevini yürütecek, Derneklerden sorumlu yöneticiliğe Cengiz Zülfikaroğlu, Altyapıya Sinan Vardar, basketbola Şeref Yalçın, pazarlamaya Hakan Aksoy, yatırımlara da Serdar Adalı bakacak.

  TEKNİK ADAMLAR NE KADAR KAZANIYOR?

  DÜNYANIN EN ATEŞLİ TARAFTARLARI


  10 NUMARAYI HAKETMEYENLER!

  DÜNYANIN EN PAHALI TRANSFERLERİ

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN