Tarihi başarı

Çarşamba 03.02.2010

"Her sandığın ortalaması 80 oy farkı!.. Beşiktaş tarihinde ilk defa 20 sandıkta '20'ye sıfır' çıktı" "Seçimi Demirören ve ekibi ilkeleriyle, fikirleriyle kazanmıştır. Herkesi beraberliğe davet ediyoruz!"

Beşiktaş'ta başkan Yıldırım Demirören ile yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını aldı. Başkan Demirören, mazbata töreni sonrası yaptığı konuşmada Beşiktaş'ın önemli bir süreçten geçtiğini belirterek, "Ben yine söylüyorum, bana oy veren ve vermeyen tüm Beşiktaşlılara teşekkür ederim. Bu seçimi Yıldırım Demirören ve ekibi, ilkeleriyle ve ortaya koydukları olumlu görüntüyle kazandılar. Grup ve derneklerin katkılarıyla üstünlük sağladığımız doğru değildir. Bazı konular gerçeği yansıtmamaktadır. Beşiktaş tarihinde ilk kez 20 sandığın 20'sinde de üstünlük sağlayan tek yönetim biz olduk. Her sandıkta da ortalama 80 oy fark elde ettik" dedi.

Kavgalar bitsin artık
Bazı olayların farklı yerlere çekilmesinin kendilerini rahatsız ettiğini dile getiren başkan Demirören, "Bir kez daha söylüyorum, Grupların ya da kişilerin seçimin kazanılmasında uzaktan yakından alakası yoktur. Lütfen bu olayları başka yönlere çekip, camiamıza zarar vermeye başlamayalım. Çünkü ben ve yönetim kurulum, herkesi beraberliğe davet ediyoruz. Herkes de buna uysun. Bu kavgalar, kötü alışkanlıklar bitsin. Yine söylüyorum, oy sandıklarından çıkan '20-0'lık sonuç Beşiktaş'ta bir ilktir. Herkes bunu böyle bilsin, böyle hareket etsin" ifadelerini kullandı

Buz kestiren açıklama!
Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz'in yaptığı konuşma, soğuk bir havanın esmesine neden oldu. Karadeniz, "Ben kendisine oy vermemiştim. Umarım önümüzdeki üç yıl içinde yapılan hatalardan dönülür ve 3 yıl sonra yapılan seçimlerde oyumu başkan Yıldırım Demirören lehine kullanırım" ifadesini kullandı. Yalçın Karadeniz'in bu yorumu, başkan Demirören ve yeni yöneticiler tarafından büyük bir şaşkınlıkla karşılanırken, Divan Başkanı ardından yaptığı açıklamada, "Sözlerim yanlış anlaşılmasın, espri yaptım" diye konuştu.


TEKNİK ADAMLAR NE KADAR KAZANIYOR?

ÇARŞI'DAN UNUTULMAZ KARELER

AYAĞI KIRILAN TALİHSİZ FUTBOLCULAR

DÜNYANIN EN PAHALI TRANSFERLERİ
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN