Web Sürümüne Geç

  "Beşiktaş için önemli bir gol"

  Cuma 05.02.2010 23:52
  Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mete Düren, Gençlerbirliği maçını, yetenekli futbolcuların iyi oyunuyla kazandıklarını söyledi.

  MAÇTAN KARELER İÇİN TIKLAYINIZ

  Düren, maçtan sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, Gençlerbirliği karşısında sıkıntılı anlar yaşadıklarını belirterek, ''Sıkıntılı anlar oldu, ama baskı altındaki yetenekli oyuncularımızın iyi oyunuyla kazandık'' dedi.

  Bundan sonra bol gollü galibiyetlerin olabileceğini ifade eden Mete Düren, ''Teknik direktörümüz Mustafa Denizli'nin daha önce söylediği gibi, ikinci yarıda bol gollü galibiyetleri taraftarlarımız görecek'' diye konuştu.
  Taraftarların, başkan Yıldırım Demirören aleyhine yaptığı tezahüratlar konusunda Düren, ''Kongrede kenetlenen camia, tribünlerde de kenetlenecektir. Bu yöndeki tezahüratları, mizah anlayışı içinde değerlendiriyoruz. Onlar gibi biz de gülüyoruz'' ifadelerini kullandı.

  Gençlerbirliği karşısında iyi futbolunu bir golle süsleyen Tabata ile ilgili bir soruyu ise Düren, ''Tabata'nın attığı gol, belki kariyerinde önemli olmayabilir, ama Beşiktaş açısından önemli bir goldü'' diye yanıtladı.
  Bu arada, Mete Düren, bir operasyon geçiren teknik direktör Mustafa Denizli'nin, önümüzdeki pazartesi gününden itibaren takımın başında olacağını da bildirdi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN