Toraman kendini övdü

Cumartesi 06.02.2010 12:54

Beşiktaşlı futbolcu İbrahim Toraman, ilk geldiği yıl hariç, siyah-beyazlı takıma çok büyük katkıda bulunduğunu söyledi.

Beşiktaş Kulübü'nün aylık resmi yayın organı Beşiktaş dergisinin şubat sayısına kariyeriyle ilgili anılarını anlatan İbrahim Toraman, ''Samimi olarak söylüyorum, ilk geldiğim yıl hariç, takıma her zaman çok büyük katkım olmuştur'' dedi.

Siyah-beyazlı takıma 2004-05 sezonunda transfer olan tecrübeli oyuncu, ''İlk sezonumda kampta sakatlık yaşamıştım ve çok gençtim. Süper Lig'de, (A) Milli Takım'da oynayarak Beşiktaş'a geldim, ama ne olursa olsun büyük takım futbolcusu olmak bambaşka. Açıkçası heyecanlıydım da... Acemi zamanlarımdı. Ondan sonra kesinlikle faydalı olduğumu düşünüyorum'' ifadelerini kullandı.

İbrahim Toraman, Beşiktaş gibi bir camiada kaptan olmanın bambaşka bir şey olduğunu ve herkese nasip olmayacağını vurgulayarak, ''Çok güzel bir duygu. İnsana onur veriyor. Önemli olan bunu taşıyabilmek, layık olabilmek'' dedi.

Siyah-beyazlı oyuncu, kendisini Türk futboluna kazandıran en önemli ismin Samet Aybaba olduğunu ifade ederek, ''O gelmeden önce hep kadrodaydım, ama oynama şansı bulamıyordum. Samet hoca, beni ilk ve ikinci hafta sonradan oyuna aldı. Üçüncü hafta direkt ilk 11'de başlattı'' diye konuştu.

GALATASARAY'DA OYNAMAYACAK KADAR FB'Lİ SEMİH'İN HAYAT HİKAYESİ...

ESKİDEN TÜRKİYE'DE TOP KOŞTURANLAR ŞİMDİ NEREDELER?


BÜYÜK TAKIMLARIN 10 NUMARALARINI KİM GİYİYOR?


İŞTE DÜNYANIN EN İYİ OYUN KURUCULARI

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN