Beşiktaş dünyanın en büyüğü

Pazartesi 08.02.2010 17:22

Günler öncesinde "fotomac.com.tr" de ilk olarak okuduğunuz ve bugün bütün basın yayın organlarında yer alan haberden yeni detaylar...

Beşiktaş'ta Yıldırım Demirören'in kasası olarak gösterilen Azeri iş adamı Mübariz Mansimov, İnönü Stadının Avrupa'nın en modern stadı olacağını açıkladı. Fotomac.com.tr'den ilk olarak okuduğunuz ve günler öncesine ait bu haberin yeni detaylarını verelim. Birçok gazete ve internet sitesinde bugün yeni kullanılan bu haberden başka detayları da açıklayalım...

İNANILMAZ SAKATLIK HABERİ

Stadı kendi şirketi Palmali'nin yapacağını belirten Mansimov, Azerisport'a konuştu. Beşiktaş'ın dünyanın en büyük yıldızlarını transfer edeceğini, Beşiktaş'da forma giyen ünlü yıldızların ise Azerbaycan Liginde yer alan kendi takımı Lenkean'a geleceğini açıkladı. Beşiktaş'ın alacağı futbolcularla yaz transfer piyasasını karıştıracağını belirten Mansimov, birçok ünlü isimle görüşme halinde olduğunu açıkladı.

Menajerler aracılığıyla hayal bile edilemeyecek isimlerle görüştüğünü belirten Mansimov, Beşiktaş'ın bazı maçlarını Bakü'de oynaması için Türkiye Futbol Federasyonu ile görüş alışverişinde bulunduklarını belirtti. Beşiktaş'ın Türk dünyasının en büyük takımı olmayı hakettiğini belirten Mansimov, Şampiyonlar Ligi kupasını kazanmış bir Beşiktaş hayal ettiğini açıkladı.

EN SEKSİ FANATİK TARAFTARLAR İÇİN TIKLAYIN

Mansimov, transfer görüşmeleri sürdürdüğü futbolcuların isimlerini vermezken, sadece isimleriyle bile İnönü stadını dolduracak futbolcular demekle yetindi. Mansimov, Beşiktaş'a başkan olma hayali taşıdığını şimdilik şirketinin CEO'su Alattin Aykaç ile Beşiktaş'ın iç yapısını öğrendiğini, zamanı gelince adaylığını koyarak Beşiktaş'a başkan olmak istediğini söyledi. Mansimov, aynı yatırımı neden Lenkeran'a yapmadığını ise, 'Beşiktaş taraftarı olmak bir duygudur. Çocukluk hayalim o takımda oynamaktı. Olmadı. Şimdi ise o takımın başkanı olmak istiyorum. Kimisi Barcelona, kimisi Liverpool'u tutar, ben de Beşiktaş'lıyım' dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN