Çok güzel hareketler

Salı 09.02.2010

"Artık yalnızca savunmada değil, hücumda da başarılıyız Gençlerin performansı, ustalara potansiyel tehlike oluyor"

BEŞİKTAŞLI FUTBOLCULARIN GERÇEK YAŞLARINI MERAK EDİYOR MUSUNUZ?

Geçtiğimiz hafta geçirdiği operasyon sonrası dün ilk kez takımın başında antrenmana çıkan Mustafa Denizli, takımın genel çizgisinin iyiye gittiğini söyledi. Antalya kampından bu yana yükselen bir grafikleri bulunduğunu belirten deneyimli hoca, "G.Birliği maçında hücum bölgelerinde başarılıydık. Antrenmanlarda çalıştığımız hücum organizasyonlarını tekrarladık ve goller bulduk" dedi.

BEŞİKTAŞ'IN EN GEREKSİZ TRANSFERLERİ

Basit gol yiyoruz
Buna rağmen basit bir gol yediklerini belirten ve "Bizim çizgimizdeki bir takım, böyle gol yememeli" diyen Denizli, gençlere güvendiğini söyledi. Necip, Rıdvan, İsmail gibi oyuncuların çizgisinin gayet iyi olduğunu anlatan tecrübeli çalıştırıcı, "Gençlerin yüksek performansı, öndeki futbolcuları kendine getirdi. Ustalar için potansiyel tehlike oldular. Rekabet iyice arttı" ifadesini kullandı.

BEŞİKTAŞ'A GELEN EN İYİ YABANCILAR

Risk sıfır olmalı
Denizli, geçirdiği ameliyatın ardından maskeyle çalışmaya başlayan Matteo Ferrari'nin ne zaman takıma döneceği konusunda ise şu yorumu yaptı: "Aciliyetimiz yok. Kim olursa olsun risk sıfır bölgesine gelmeden kullanmayız. Şu anda maske takmaya başladı. Ancak maskeyle rahat oynayamadığını söylüyor. Antrenmanlarda deneyeceğiz ve ona göre kararımızı vereceğiz. Hafta sonunda belli olur."

EN SEKSİ TÜRK SPORCULAR

Kanserden korktum
Operasyondan bir hafta önce anjiyo olduğunu belirten tecrübeli hoca, "Babamı ve ağabeyimi prostat kanserinden kaybettim. Bu konuda testler yaptırayım diye hastaneye gitmiştim ve başka bir sorun ortaya çıktı. Şimdi iyiyim" diye konuştu. Denizli, A Milli Takım'ın Avrupa Şampiyonası elemelerindeki grubu için de "İyi ve tanıdık takımlardan oluşan bir grup" yorumunu yaptı.

TEKNİK DİREKTÖRLER NE KADAR KAZANIYOR?

BÜYÜK TAKIMLARIN 10 NUMARALARI

ONLAR TÜRKİYE'NİN EN İYİ DEFANS OYUNCULARI

İŞTE FORMASI İÇİN CANINI VERECEK FUTBOLCULAR

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN