Beşiktaş'a dünya yıldızı geliyor

Cuma 12.02.2010 13:16

İspanya 1.Ligi takımlarından Mallorca'yı satın almak için uzun süredir çalışmalarını sürdüren Beşiktaşlı iş adamı Fuat Donay, Beşiktaşlılar'a müjdeyi verdi.

Aynı zamanda Azeri iş adamı Mübariz Mansimov'un yakın arkadaşı olan Donay, "Mansimov sezon sonunda Beşiktaş'a CSKA Moskova'nın yıldızı Milos Krasic'i transfer edecek. Bu konuda CSKA Moskovalı yöneticilerle her konuda anlaştı. Bu oyuncunun tüm masraflarını kendisi karşılayacak. Bir başka deyişle Beşiktaş'a hediye edecek. Bunu Başkan Yıldırım Demirören de biliyor" ifadesini kullandı.

Flaş transferler yapılacak


Fuat Donay, Mübariz'in sadece Milos Krasic'i transfer etmeyeceğini söyleyerek, "Yeni sezonda Beşiktaş'ı flaş transferler bekliyor. Mansimov bu konuda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacak. Şimdiden çalışmalara başladılar. Sezon sonunda Beşiktaş bugüne kadar hiç yapmadığı süper transferleri kadrosuna katacak" diye konuştu. Donay ayrıca İspanya 1. Lig takımlarından Mallorca'yı alma girişimlerinin olduğunu belirterek, "En büyük arzum Fenerbahçeli Semih Şentürk'ü Mallorca'ya kazandırmak" diye konuştu.


10 NUMARAYI HAK ETMEYEN FUTBOLCULAR KİM?

YOLU TÜRKİYE'DEN GEÇEN DÜNYA YILDIZLARI İÇİN TIKLAYIN

İŞTE SÜPER LİG'İN HERŞEYİNİ GÖSTEREN RAKAMLAR

GECE ALEMİNE TAKILAN FUTBOLCULAR NASIL İÇİYOR?

BİLDİĞİMİZ STATLARIN BİLİNMEYEN FOTOĞRAFLARI (3 BOYUTLU FOTOĞRAFLAR)


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN