Kartal Antep'e kondu

Cuma 12.02.2010 19:18
Turkcell Süper Lig'in 21. haftasında yarın akşam Gaziantepspor ile karşılaşacak Beşiktaş, Gaziantep'e geldi.

THY'ye ait özel uçakla Gaziantep Havalimanı'na inen siyah-beyazlı kafileyi, coşkulu bir taraftar grubu karşıladı. Bazı taraftarlar teknik direktör Mustafa Denizli, futbolcular ve teknik heyetle hatıra fotoğrafı çektirmek için birbiriyle yarışırken, dışarıda bekleyen bir grup taraftar ise ellerinde ''Sevgililer günü hayal ürünüdür, tek gerçek Beşiktaş tribünüdür' yazılı pankartla ''Aşkımız renklere, sizlere değil'' şeklinde slogan attı.

Kafilenin gelişi sırasında bir grup taraftar, hem futbolcular hem de Başkan Yıldırım Demirören aleyhine tezahüratta bulundu. Taraftar grubu, Başkan Yıldırım Demirören için de ''Demirören Antep'e başkan olsana'' diye tezahürat yaptı. Beşiktaş kafilesinde kulüp başkanı Yıldırım Demirören'in bulunmadığı görülürken, geçen yıl Gaziantepspor forması giyen Rodrigo Tabata ve İsmail Köybaşı ise Gaziantepli gazetecilerle ayaküstü sohbet etti.

Taraftarların yoğun tezahüratları altında otobüse binen futbolcular, polis eskortu eşliğinde konaklayacakları Dedeman Otel'e hareket etti.

YOLU TÜRKİYE'DEN GEÇEN YILDIZLAR
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN