Maçın telafisi G.Saray'a bağlı

Cumartesi 13.02.2010 21:29
Geçirdiği kalp ameliyatı sonrası durgun görünen Mustafa Denizli 2-0 yenildikleri Gaziantepspor maçı sonrası karşılaşmayı şöyle değerlendirdi:

İki takım için de çok gollü geçebilecek bir karşılaşmaydı. Ligin ilk yarısında 6 maç sonunda 6 puanda bulunuyorduk. Ancak ikinci yarıda 6 puana 2. maç sonunda ulaştık. Bu maçın telafisi Galatasaray maçından alacağımız sonuca bağlı. Eğer Galatasaray'ı yenersek şansımız devam edecek.

Bugün çok pas hatası yaptık. Kapalı olan Antep savunmasını ortadan delmeye çalıştık. Topları defansın arkasına geçirmeye çalıştık ancak başaramadık. Maç boyunca her an her saniye iki kalede de gol olabilirdi. Uygun pozisyonlar vardı.

Neticede bizim için son derece üzüntülü bir maç sonucu oldu. Ancak çok önemli, kapanması çok zor bir puan farkı yok. Farkı kapatmak Beşiktaş'ın elinde. Ancak bundan sonraki puan kayıplarının telafisi yok.

Denizli rahatsızlığıyla ilgili şunları söyledi: Yaklaşık iki hafta daha aktif olmamam gerekiyor. Özellikle saha kenarında kendimi fazla kaptırmamam gerekiyor. Şuan için bunlara dikkat etmem gerekiyor. Başka bir durum yok. Bu akşam takımımla maça çıkmam sağlığım açısından belki de doğru değil ancak ben futbolcularımla beraber olup sevinci de mutluluğu da üzüntüyü de onlarla birlikte yaşamak istedim. Tedavim hala devam ediyor.

MAÇTAN KARELER İÇİN TIKLAYINIZ

Kaptan İbrahim üzülmez ise şunları söyledi:
Gaziantepspor bizden daha iyi oynadı haklı bir galibiyet aldılar. Bizim bu maçtan ders çıkartıp gelecek hafta oynayacağımız Galatasaray maçını kazanmamız gerekiyor.

Kalesinde 2 gol gören Rüştü ise şunları söyledi:
Gaziantepspor hakettiği bir galibiyet aldı. Çok kötü oynadık bu mağlubiyetin hiç bir bahanesi yok. İyi mücadele etmesseniz kazanamazsınız bugün de biz bunu yaşadık.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN