Web Sürümüne Geç

İki yıldız geliyor

Cuma 06.03.2010

Beşiktaşlı yönetici, kulübün kaynaklarını kullanmak yerine sponsor desteğiyle iki yıldız transfer edeceklerini ifade etti

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Adalı, "Çok forma sattıracak yıldız alacak mısınız?" sorusuna, "İddia edildiği gibi Roberto Carlos, Elano gibi futbolcuların paralarının forma satışından karşılandığını düşünmüyorum. Ancak biz kulübün kaynaklarını kullanmak yerine, sponsor desteği sağlayıp takıma bir ya da iki tane iyi forma sattıracak yıldız oyuncu alacağız" ifadesini kullandı.

İŞTE BEŞİKTAŞ'IN TRANSFER GÜNDEMİ

HAGİ'DEN MÜTHİŞ İTİRAF

BEŞİKTAŞ KEŞKE BUNLARI ALMASAYDI!

İYİ Kİ KARTAL OLDULAR

Silah dayamayız

Adalı, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan futbolcular ile görüştüğünü belirterek, "Oyuncularımızdan Beşiktaş ile yeni sözleşme imzalamak istemediğini söyleyen olmadı. Biz de hiçbirine 'git' demedik. Resmi anlaşmalar yapılmadı. Maddi tekliflerimizi sunduk. Kimsenin kafasına silah dayayıp, 'kal' demiyoruz. Bir hafta daha görüşmelerimizi sürdüreceğiz. Son kararı hocamız verecek" dedi.

Siyah beyazlı kulübün, ara transfer döneminde gündeme gelen CSKA Moskova'nın Sırp yıldızı Milos Krasiç'le sezon sonunda tekrar ilgilenmesi bekleniyor.

TEK RAKİBİ RONALDO'YDU!

KIZ KARDEŞİNE KÜFREDİLİNCE KAFAYI ATTI!

HANGİ TEKNİK DİREKTÖR NE KADAR KAZANIYOR?

TÜRKİYE'YE GELEN EN İYİ YABANCILAR

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN