Restleştiler!

Salı 09.03.2010

F.Bahçeli Emre Belözoğlu: Beşiktaş gibi iki kupayı müzeye götüreceğiz Beşiktaş Başkanı Demirören: Bu yıl yine biz şampiyonuz, diğeri sizin

BEŞİKTAŞ SONUNCUYDU BİRİNCİ OLDU! NEREDE Mİ?

Kusura bakma Emre,vermeyiz

Zaman gazetesinin düzenlediği "20. Geleneksel Yılın Sporcusu Ödül Töreni" dün yapılırken, törene Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile F.Bahçeli Emre Belözoğlu'nun atışması damga vurdu. Yılın futbolcusu kategorisinde Ernst ve Arda ile ödül alan Emre, "Beşiktaş buraya iki kupa birden alıp geldi. İnşallah 2010 yılında da biz iki kupayı birden alıp buraya takım olarak geliriz" dedi. Yılın Spor Adamı ödülünü alan Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören hemen Emre'ye cevap verdi.

ARİEL ORTEGA'YI FENERBAHÇE'DE HANGİ FUTBOLCULAR DÖVDÜ?

FENERBAHÇE O'NUN YERİNE ZİCO'YU ALDI

İŞTE GÜİZA'NIN KARISI

Yılın takımı Beşiktaş
Başkan Demirören konuşmasında eski ve yeni yönetim kurulu arkadaşlarına teşekkür ederken, iki kupayı almak istediklerini söyleyen Emre'ye de "Emre kusura bakma ama bu sezon da şampiyonluk kupasını biz alacağız, öbür kupa sizin" diye takıldı. Beşiktaş, FB Acıbadem Bayan Voleybol Takımı ve G.Saray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı yılın takımı ödülünü alırken, Mustafa Denizli yılın hocası oldu.

BALİÇ SERGEN'İN SEVGİLİSİNİ AYARTTI MI?

KARTAL'IN DİĞER FUTBOLCULARI KAÇ YAŞINDA?

TUNCAY UNUTULAMADI GERİ DÖNMELİ

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN