Toplantılar başladı

Salı 09.03.2010 13:36

Beşiktaş Kulübü'nde yeni dönemde uygulamaya sokulan BJK İstişare Heyetlerinin toplantıları başladı.

Uluslararası İlişkiler İstişare Heyeti bugün ilk toplantısını, Akaretler'deki kulüp binasında, kulüp başkanı Yıldırım Demirören'in de katılımı ile gerçekleştirdi. Yıldırım Demirören'in başkanlığındaki toplantıya kulüp başkan yardımcısı Erdoğan Toprak, futbol komitesi başkanı Serdal Adalı'nın yanı sıra Uluslararası İlişkiler Heyeti'nde yer alan Ali Demirhan, Serhat Soysal ve Mustafa Namlı katıldı.

KARISINI VE AŞIĞINI ÖLDÜREN FUTBOL YILDIZI

Erdoğan Toprak, BJK İstişare Heyetlerinin bu hafta yoğun bir programla toplantılarını gerçekleştireceklerini, heyetlerden çıkacak fikirlerin kulüp yönetim kuruluna getirileceğini ve uygun olan görüşlerin hayata geçirileceğini ifade ederken, ''Bu çalışmanın Beşiktaş'ın hem bugününe hem de yarınlarına büyük katkıları olacağına inanıyoruz'' dedi.

BEŞİKTAŞ SONUNCUYDU BİRİNCİ OLDU! NEREDE Mİ?

Öte yandan, BJK İstişare Heyetlerinin toplantıları bugün ve yarın devam edecek. Saat 14.00'de BJK Denetleme İstişare Heyeti, saat 16.00'da Bilişim ve İletişim İstişare Heyeti, Akaretler'deki kulüp binasında toplantılarını gerçekleştirecek. Yarın ise saat 11.00'de Kadın, Aile ve Çocuk İstişare Heyeti, saat 14.00'de Akademik İstişare Heyeti toplantılarını yapacak.

İŞTE DÜNYANIN PEŞİNDE KOŞTUĞU YILDIZ

GUİZA'NIN KARISI SOYUNDU VE POZ VERDİ
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN