"Özür bekliyoruz"

Cuma 12.03.2010 17:13

Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü, İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol Komitesi Üyesi Prof. Dr. Mete Düren, bir gazetede yer alan ''O küfür Tello'ya'' beyanatı nedeniyle İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Avcı'dan özür beklediklerini söyledi.

Mete Düren, kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, Abdullah Avcı'nın hocalığına saygılarının sonsuz olduğunu belirterek, şunları ifadeetti:

''Ancak kendisinin çok şaşırdığı ve tribünlerin kendisine niçin tepki verdiğini anlamadığı konusundaki ifadesine bir açıklık getirmek isterim. Modern futbolun temsilcisi olduğuna inandığımız Abdullah hocanın bir evvelki maçta futbolcularının Beşiktaş'ı durdurmak için en az 10 dakika yerde yatmaları, bizi olduğu kadar tüm futbol camiasını da şaşırtmıştı. Aynı şekilde bu maçta kabul edilebilir ölçülerin dışında faul sayısına ve sertliğe göz yumup, oyuncumuz Tello'ya defalarca yapılan sertliklere seyirci kalıp, öfkeli bir anında da televizyon kameralarına yakalanması, bizi bir kez daha hayal kırıklığına uğratmıştır. Herkesin tahmin ettiği üzere bu tepkinin 'maçın hakemine mi?' yapıldığı sorusuna karşın, hocanın 'Hayır hakeme değil Tello'ya' cevabı sabır sınırlarını zorlamıştır. Beşiktaş forması ve formasında Türk bayrağı taşıyan bir oyuncumuza yapılan bu hakareti tüm camiaya yapılmış kabul eder ve hocadan bu konuda özür beklediğimizi ifade etmek isteriz.''

ÜNLÜ FUTBOLCULARIN ÇOCUKLUK HALLERİ

DÜNYA KUPASI'NA GİDEN TÜRKLER

KARTAL'A ÇİFTE ŞOK
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN