Çifte standart

Çarşamba 17.03.2010

Tecrübeli hoca, "Biz sadece 3 gün dinlenebiliyoruz, ezeli rakiplerimiz ise 6 gün! Bu nasıl adalet böyle" diye çıkıştı

Üst üste kazandığı maçların ardından şampiyonluk yarışında yeniden söz sahibi olan Beşiktaş'ta, Futbol Federasyonu'nun yaptığı maç günü programlarına sert tepkiler gelmeye devam ediyor. Bursaspor'un teknik patronu Ertuğrul Sağlam'ın ardından, şimdi de Mustafa Denizli "pazartesi cuma" maç programı nedeniyle isyan bayrağını çekti. Tecrübeli hoca, "Biz sadece 3 gün dinlenip maça çıkıyoruz, rakiplerimiz ise tam 6 gün! Bu nasıl bir adalettir böyle" ifadesini kullandı.

BU PENALTI KALECİ SAKATLADI-İŞTE O GÖRÜNTÜLER

Bu süre yetersiz
Futbolcularını pazartesi ve cuma maçlarına motive etmekte zorlandıklarını söyleyen Denizli şöyle devam etti: "Deplasmanda zorlu bir 90 dakika oynadık, şimdi bir o kadar zorlu bir 90 dakika daha bizi bekliyor. Arada sadece üç günümüz var. Bu sürede hem çalışacak, hem dinlenecek, hem de yaralarımızı saracağız. Buna imkan mı var? Ama yarıştaki diğer rakiplerimiz 6 gün boyunca istediklerini yapabiliyorlar. Bunun adı çifte standarttır!.."

Teknik direktör Mustafa Denizli, Denizli deplasmanında üç puan kazanılmasına rağmen forvet oyuncularını eleştirdi. Maç sonrası Bobo, Holosko, Nihat ve Nobre ile görüşen Denizli'nin, "Son 9 haftaya girilirken en çok ihtiyacımız olan şey gol. Sizden daha güçlü ve daha iyi olmanızı bekliyorum. Kalitenizi ortaya koyduğunuz anda daha rahat galibiyetler alacağımızdan hiçbir şüphem yok" dediği öğrenildi...BEŞİKTAŞ'IN FOS TRANSFERLERİ

BEŞİKTAŞ'A GELEN EN İYİ YABANCILAR

SON GOLÜNÜ İNÖNÜ'DE BEŞİKTAŞ'A ATTI

SARI FIRTINA'NIN HAYATI


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN