Web Sürümüne Geç

Spazm kavgası

Pazar 22.03.2010

Sağlık kurulunun, "Kasımpaşa maçında mide spazmı geçirdiği için oyundan çıktı" sözü yöneticileri kızdırdı

Bu acemiliktir
Beşiktaş yönetimi, Kasımpaşa maçında oyundan çıkan Sivok'un durumunu tartışıyor. Sağlık kurulu, "Mide spazmı geçirdiği için çıkarıldı" açıklaması yapınca yönetim, "Bu nasıl profesyonellik. Bir oyuncu bu nedenle oyundan çıkar mı" tepkisini verdi. Sağlık ekibinin açıklaması kimseyi tatmin etmezken, yöneticiler "Darbe yok, adale sakatlığı yok. Bir futbolcu 'midem rahatsız' diye sahadan çıkar mı? Profesyonel oyuncu yediğine dikkat etmez mi" dediler.

GALATASARAY BİR YILDIZINI ELİNDEN KAÇIRIYOR

İŞTE YILIN TRANSFER BOMBASI


BU FUTBOLCUYU AYAKTA ALKIŞLAYACAKSINIZ-ŞOVU İZLEMEK İÇİN TIKLA

Rapor istendi
Daha önce benzer bir durumu Ernst'in yaşaması da "Futbolcular mı, sağlık ekibi mi suçlu" sorusunu yeniden gündeme getirdi. Oyuncuların beslenmelerine daha dikkat edilmesi istenirken, teknik direktör Denizli de sağlık kurulundan Sivok'un durumuyla ilgili rapor istedi. Yöneticiler, "Pazarlık masasında profesyonel olan oyuncular konu kendilerine bakmaya geldiğinde amatör oluyor. Bu tür amatörlükler cezasız kalmayacak" diye konuştular.

İşte maçın kırılma anı
Kasımpaşa maçında mide spazmı geçiren Sivok, 59. dakikada yerini İbrahim Kaş'a bıraktı. Bu değişiklik defansın dengesini bozdu, ibrahim Kaş'ın hataları da puan kaybını getirdi. Son maçlarda büyük hatalar yapan Kaş kredisini bitirdi.

KARTAL'IN UNUTULMAZ FORMALARI

ÇARŞI'DAN RENKLİ GÖRÜNTÜLER

KARŞINIZDA PASCAL NOUMA!

İLHAN'IN AMANSIZ KARİYERİ!


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN